РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТАУ АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ (одељења 1-5)
Полаже се у понедељак ,23.08. 2021.године у 08:00 часова – писмени део испита, уч.бр.116
и у уторак, 24.08. 2021. године у 08:00 часова – усмени део испита, уч. бр.116
Комисија у саставу: – Стевовић Ивана
– Николић Милена
– Ђорђевић Силвиа
ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ (одељење 1-3 и 2-3)
Писмени део испита полаже се у четвртак,. 19.08.2021.године у 08:00 часова у учионици бр.110
Усмени део испита полаже се у петак, 20.08.2021.године у 08:00 часова у учионици бр.110
Комисија у саставу: -Николић Јелка
-Савић Славица
-Вукићевић Јасна
ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ (одељење 1-5)
Полаже се у петак,20.08.2021.год. у 08:00 часова у учионици број 110
Комисија у саставу: -Николић Јелка
-Савић Славица
-Вукићевић Јасна
ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА (одељења 2-3 и 2-5)
Полаже се у петак,20.08.2021.год.у 10:30 часова у учионици број 110
Комисија у саставу: -Николић Јелка
-Савић Славица
-Вукићевић Јасна
ХЕМИЈА (одељења 1-3)
Полаже се у четвртак,19.08.2021.год. у 08:00 часова у учионици број 116
Комисија у саставу: -Ранковић Јасмина
-Петровић Јелена
-Ђорђевић Божидар
ЕЛЕМЕНТИ АУТОМАТИЗАЦИЈЕ (одељење 3-3)
ТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ (одељење 1-5)
ЕЛЕКТРИЧНИ И ЕЛЕКТРОНСКИ СИСТЕМИ НА ВОЗИЛИМА (одељење 2-6)
ЕЛЕКТРОТЕРМИЧКИ УРЕЂАЈИ (одељење 2-5)
Полаже се у среду,18.08.2021.год. у 08:00 часова у кабинету бр.13
Комисија у саставу: -Тирнанић Александра
-Стојиловић Новица
-Радојевић Слободан
ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА (одељење 3-3)
ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА ИСПИТИВАЊЕМ (одељење 3-3)
ЕЛЕКТРИЧНА ПОСТРОЈЕЊА (одељење 3-6)
ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ (одељење 2-5)
ЕЛЕКТРОТЕРМИЧКИ УРЕЂАЈИ И АПАРАТИ У ДОМАЋИНСТВУ (одељење 1-5)
Полаже се у петак,20.08.2021.године у 08:00 часова у кабинету бр.13
Комисија у саставу:
-Станојевић Зоран
-Тирнанић Александра
-Стојиловић Новица
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (одељење 3-6)
Писмени део испита полаже се у среду,18.08.2021.године у 10:00 часова у бр.97 а усмени део испита полаже се у четвртак , 19.08.2021.године у 08:00 часова у учионици бр.56
Комисија у саставу:
-Радмиловић Јелена
-Динић Ћирић Јасмина
– Шаренац Марија
МАТЕМАТИКА (одељење 1-4)
Писмени део испита полаже се у понедељак,23.08.2021.год. у 08.00 часова у уч.бр.108 (дежурни наставник Јоцић Жаклина) а усмени део испита полаже се у среду 25.08.2021.год. у 08:00 часова у уч.бр.108
Комисија у саставу:
-Карличић Горан
-Илић Данијела
– Милојевић Немања (одељ.старешина)
МАТЕМАТИКА (одељење 2-6)
Писмени део испита полаже се у понедељак,23.08.2021.год. у 08.00 часова у уч.бр. 109 (дежурни наставник Радовановић Жарко) а усмени део испита полаже се у среду 25.08.2021.год. у 10:30 часова у уч.бр.109
Комисија у саставу:
-Карличић Горан
-Илић Данијела
– Николић Милена (одељ.старешина)
МАТЕМАТИКА (одељења 1-2 и 3-3)
Писмени део испита полаже се у понедељак,23.08.2021.год. у 08.00 часова у уч.бр.110 (дежурни наставник (Спасић Далибор) а усмени део испита полаже се у среду 25.08.2021.год.у 13:00 часова у уч.бр.110
Комисија у саставу:
-Карличић Горан
-Илић Данијела
– Станковић Слађана (одељ.старешина 1-2)
-Стојиловић Новица (одељ.старешина 3-3)
МАТЕМАТИКА (одељења 1-3 и 2-5)
Писмени део испита полаже се у понедељак,23.08.2021.год. у 08.00 часова у уч.бр.112 (дежурни наставник Пољарац Весна) а усмени део испита полаже се у уторак,24.08.2021.год. у 08:00 часова у учионици .бр.112
Комисија у саставу:
-Пољарац Весна
-Пецељ Коса
– Савић Славица (одељ.старешина 1-3)
-Ђурић Владимир (одељ.старешина 2-5)
МАТЕМАТИКА (одељења 1-5, 1-6, 2-4,3-4 и 3-5)
Писмени део испита полаже се у понедељак,23.08.2021.год. у 08.00 часова у уч.бр.113 (дежурни наставник Коса Пецељ) а усмени део испита полаже се у уторак,24.08.2021.год. у 10:30 часова у учионици бр.113
Комисија у саставу:
-Пецељ Коса
-Пољарац Весна
– Станојевић Зоран (одељ.старешина 1-5)
-Радојевић Слободан (одељ.старешина 1-6)
-Радовановић Весна (одељ.старешина 2-4)
-Радмиловић Јелена (одељ.старешина 3-5) :
МАТЕМАТИКА (одељења 3-6 и 4-3)
Писмени део испита полаже се у понедељак,23.08.2021.год. у 08.00 часова у уч.бр.115 (дежурни наставник Илић Данијела) а усмени део испита полаже се у уторак,24.08.2021.год. у 12:00 часова у уч.бр.115
Комисија у саставу:
-Илић Данијела
-Пољарац Весна
– Ђорђевић Божидар (одељ.старешина 3-6)
-Николић Јелка (одељ.старешина 4-3)
ИВАН СОВТИЋ