РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ЈУНУ ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ  ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ-испитивач:Лидија Ивановић

Полаже се у петак  ,21.06. 2024.године у 17:00 часова – писмени део испита, уч.бр.96

и у понедељак, 24.06. 2024. године у 09:00 часова – усмени део испита,  уч. бр.110

Комисија у саставу:           – Ивановић Лидија

– Далиборка Јелисавчић

–  Стеван Шиљић

Консултације :петак,14.06.2024.год.у 10:30 часова  код проф.Лидије Ивановић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК -испитивач:Јелена Радмиловић

Полаже се у среду  ,26.06. 2024.године у 09:00 часова – писмени део испита, уч.бр.115

и у петак, 28.06. 2024. године у 10:45 часова – усмени део испита,  уч. бр.117

Комисија у саставу:

– Радмиловић Јелена

-Гарић Милица

–  Шаренац Марија

Консултације :среда ,19.06.2024.год.у 09:00 часова

 

МАТЕМАТИКАиспитивач:Јадранка Живковић

Писмени део испита полаже се у уторак,25.06.2024.год. у 09.00 часова у уч.бр. 96  а усмени део испита полаже се у четвртак 27.06.2024.год. у 09:00 часова у уч.бр.96

Комисија у саставу:            -Живковић Јадранка

-Пољарац Весна

– Наталија Михајловић

Консултације:уторак,18.06.2024. год. у 17:15 часова код проф.Весне Пољарац

 

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ –испитивач:Милена Шипка

БИОЛОГИЈА-испитивач:Нада Обрадовић

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ-испитивач:Нада Обрадовић

ПРЕДУЗЕТНИШТВО-испитивач:Никола Петровић

Полаже се у понедељак, 17.06.2024.године у 11:30 часова у уч. бр.77

Комисија у саставу:          -Обрадовић Нада

-Шипка Милена

-Петровић Никола

Консултације:понедељак,10.06.2024.год. у 18:00 часова

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ-испитивач:Владимир Ђурић

Полаже се у понедељак, 17.06.2024.године у 15:00 часова у фискултурној сали

Комисија у саставу:          -Ђурић Владимир

-Панић Сања

-Шипетић Александар

Консултације:понедељак,10.06.2024.год. у 8:30 часова

 

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА-испитивач:Милена Шипка

ГЕОГРАФИЈА-испитивач:Добрисав Јовановић

Полаже се у уторак, 18.06.2024.године у 12:30 часова у уч. бр.93

Комисија у саставу:          -Шипка Милена

-Добрисав Јовановић

-Злата Јованов

Консултације:уторак 11.06.2024.год.у 13:10 часова

ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА-испитивач:Тирнанић Александра

РАСХЛАДНИ УРЕЂАЈИ-испитивач:Тирнанић Александра

ЕЛЕКТРОНИКА-испитивач:Михић Љиљана

Полаже се у четвртак ,20.06.2024.године у 16:15 часова у учионици бр.58

Комисија у саставу:          – Тирнанић Александра

– Михић Љиљана

-Јанус Драган

Консултације:четвртак,13.06.2024.год.у 10.00 часова

 

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊЕ- испитивач:Станојевић Зоран

ЕЛЕКТРОТЕРМИЧКИ УРЕЂАЈИ-испитивач:Станојевић Зоран

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ-испитивач:Зоран Станојевић

УПРАВЉАЊЕ ЕЛЕКТРОМОТОРНИМ ПОГОНОМ-испитивач:Станојевић Зоран

Полаже се у уторак,. 18.06.2024.године у 17:00 часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:          -Станојевић Зоран

-Радојевић Слободан

-Совтић Иван

Консултације:уторак,11.06.2024.год. у 09.15 часова

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 1-испитивач:Михић Љиљана

Писмени део испита полаже се у среду,19.06.2024.год. у 16.15 часова у учионици  бр.58  а усмени део испита полаже се у четвртак  20.06.2024.год. у 16:15 часова у бр.58

Комисија у саставу:            -Михић Љиљана

-Тирнанић Александра

– Јанус Драган

Консултације:среда,12.06.2024. год. у 09:45 часова

ПРОГРАМИРАЊЕ-испитивач:Маћешић Марко

ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ-испитивач:Вукићевић Јасна

ТЕХНИЧКА ДОКУМЕНТАЦИЈА (ел.техничар рачунара)-испитивачВукићевић Јасна

Полаже се у среду ,19.06.2024.год. у 13:30 часова у кабинету бр.102

Комисија у саставу:

-Маћешић Марко

-Вукићевић Јасна

-Дракулић Радмила

Консултације:среда 12.06.2024.год у 10.30 часова

 

ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКА ПОСТРОЈЕЊА-испитивач:Радојевић Слободан

ТЕХНИЧКА ДОКУМЕНТАЦИЈА (ел.техничар енергетике)-испитивач:Јанус Драган

ОБНОВЉИВИ ИЗВОРИ ЕНЕРГИЈЕ-испитивач:Совтић Иван

Полаже се у среду,19.06.2024.год. у 13:00 часова у кабинету бр.80

Комисија у саставу:

-Радојевић Слободан

-Совтић Иван

-Јанус Драган

Консултације:четвртак,13.06.2024.год. у 10.35 часова

РАЧУНАРСКА ЛОГИКА –испитивач:Алексић Иван

АЛАТИ ЗА УПРАВЉАЊЕ САДРЖАЈЕМ НА ИНТЕРНЕТУ-испитивач:Алексић Иван

Полаже се у петак ,21.06.2024.год. у 12:30 часова у кабинету бр.102

Комисија у саставу:

-Алексић Иван

-Нушевић Љуба

-Радовановић Жарко

Консултације:петак,14.06.2024.год. у 09:00 часова

 

РАЧУНАРСКЕ МРЕЖЕ-испитивач:Драган Стефановић

ОДРЖАВАЊЕ РАЧУНАРСКИХ СИСТЕМА-испитивач:Никола Арсић

Полаже се у понедељак,24.06.2024.год. у 09:00 часова у кабинету бр.103

Комисија у саставу:

-Стефановић Драган

-Арсић Никола

-Нушевић Љуба

Консултације:петак,14.06.2024.год. у 10.30 часова

 

МИКРОКОНТРОЛЕРИ И МИКРОРАЧУНАРИ –испитивач:Спасић Далибор

Полаже се у уторак ,18.06.2024.год. у 13:00 часова у кабинету бр.102

Комисија у саставу:

-Спасић Далибор

-Јоцић Жаклина

-Радовановић Жарко

Консултације:уторак,11.06.2024.год. у 08:30 часова

 

ОСНОВЕ МАШИНСТВА-испитивач:Јовановић Марија

Полаже се у среду,19.06.2024.год. у 12:30 часова у уч.број 58

Комисија у сасатву:

-Јовановић Марија-

-Раденовић Братислав

-Радојевић Слободан

Консултације:среда,12.06.2024.год. у 8.30 часова

 

РЕЦИКЛАЖНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ-испитивач:Немања Милојевић

УПРАВЉАЊЕ ОТПАДОМ-испитивач:Јована Јањушевић

Полаже се у четвртак,20.06.2024.год. у 15:00 часова у кабинету бр.38

Комисија у саставу:

-Милојевић Немања

-Jањушевић Јована

-Радовановић Весна

 

Консултације:четвртак ,13.06.2024.год. у 8.30 часова

ЗАГАЂЕЊЕ И ЗАШТИТА ВАЗДУХА-испитивач:Јована Јањушевић

Полаже се у среду,19.06.2024.год. у 15.30 часова у кабинету бр.38

Комисија у саставу:

-Јањушевић Јована

-Лукић Јелена

-Милојевић Немања

Консултације:среда,12.06.2024.год. у 11.30 часова

ПРАКТИЧНА НАСТАВА –

Полаже се у петак,21.06.2024.год.у 13.00 часова у радионици бр.14

Комисија у саставу:

-Васиљевић Душан

-Станковић Радослав

-Шаренац Ненад

 

Консултације:среда,12.06.2024.године у 10:30 часова код проф.Станковић Радослава

 

                                                                                    Иван Совтић