ПОДРУЧЈЕ РАДА:  МАШИНСТВО  И  САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА у ЈУНСКОМ испитном року, школске  2023/2024.годинe

САОБРАЋАЈНИ СИСТЕМИ – испитивач Анђелковић Бобан

САОБРАЋАЈНА ИНФРАСТУКТУРА 2. РАЗРЕД – испитивач Анђелковић Бобан

ВОЗИЛА – испитивач Радмиловић Марко

СКЛАДИШТА – испитивач Орлић Никола

Полажу се у понедељак, 17. 6. 2024. године  у 10.00 сати у бр. 92

Комисија:

Анђелковић Бобан

Радмиловић Марко

Орлић Никола

Консултације се одржавају у понедељак 10. 6. 2024. у 12.30 сати

 

ИСПИТИВАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА – испитивач Анђелковић Јелена

МАШИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ – испитивач Милићевић Срђан

ТЕХНОЛОГИЈА БРАВАРСКИХ РАДОВА – испитивач Раденовић Милијана

Полажу се у понедељак, 17. 6. 2024. године у 9.00 сати у бр. 57

Комисија:

Анђелковић Јелена

Милићевић Срђан

Раденовић Милијана

Консултације се одржавају у УТОРАК 11. 6. 2024. у 15.30

 

БИОЛОГИЈА – испитивач Обрадовић Нада

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ – испитивач Обрадовић Нада

ПРЕДУЗЕТНИШТВО – испитивач Петровић Никола

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ – испитивач Шипка Милена

Полажу се у понедељак, 17. 6. 2024. године  у 11.30 сати у бр. 77

Комисија:

Шипка Милена

Обрадовић Нада

Петровић Никола

Консултације се одржавају у понедељак 10. 6. 2024. у 18.00 сати

 

АУТОМАТИЗАЦИЈА И РОБОТИКА – испитивач Марковић Иван

КОНСТРУИСАЊЕ – испитивач Тошковић Радован

ОСНОВЕ МОТОРА СУС – испитивач Раденовић Братислав

ПРОГРАМИРАЊЕ ЗА КОМПУТЕРСКИ УПРАВЉАНЕ МАШИНЕ – испитивач Јакшић Снежана

ХИДРАУЛИКА И ПНЕУМАТИКА – испитивач Марковић Иван

Полажу се у уторак, 18. 6. 2024. године  у 9.00 сати у бр. 97

Комисија:

Тошковић Радован

Раденовић Братислав

Марковић Иван

Консултације се одржавају у уторак 11. 6. 2024. у 17.00 сати

 

САОБРАЋАЈНА ИНФРАСТРУКТУРА 3. РАЗРЕД – испитивач Анђелковић Бобан

ПРАКТИЧНА НАСТАВА 1. И 2. РАЗРЕД – испитивач Коцић Стојановић Аница

ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕВОЗА 3. РАЗРЕД – испитивач Лазић Дарко

ОДРЖАВАЊЕ СРЕДСТАВА УНУТРАШЊЕГ ТРАНСПОРТА – испитивач Лазић Дарко МЕТОДИКА И ТЕОРИЈА ОБУКЕ ВОЖЊЕ – испитивач Лазић Дарко

Полажу се у уторак, 18. 6. 2024. године  у 9.00 сати у бр. 94

Комисија:

Лазић Дарко

Коцић Стојановић Аница

Анђелковић Бобан

Консултације се одржавају у уторак 11. 6. 2024. у 12.30 сати

 

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА – испитивач Шипка Милена

ХЕМИЈА – испитивач Ранковић Јасмина

ЛИКОВНА КУЛТУРА – испитивач Јованов Злата

ЛИКОВНА КУЛТУРА – ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ – испитивач Јованов Злата

Полажу се у уторак, 18. 6. 2024. године  у 13.10 сати у бр. 93

Комисија:

Шипка Милена

Ранковић Јасмина

Јованов Злата

Консултације се одржавају у уторак 11. 6. 2024. у 13.10 сати

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – испитивач Панић Сања

Полаже се у уторак, 18. 6. 2024. године у 12.30 сати у фискултурној сали

Комисија:

Панић Сања

Дабулханић Милош

Мартић Ненад

Консултације се одржавају у уторак 11. 6. 2024. у 12.30 сати

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (РУКОВАЛАЦ СРЕДСТВИМА УНУТРАШЊЕГ ТРАНСПОРТА) – испитивач Бајић Јовановић Александра

ИНТЕЛИГЕНТНИ ТРАНСПОРТНИ СИСТЕМИ – испитивач Бајић Јовановић Александра

ПРОПИСИ У ДРУМСКОМ САОБРАЋАЈУ – испитивач Терзић Ленка

ПРОПИСИ О БЕЗБЕДНОСТИ ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА – испитивач Терзић Ленка

РЕГУЛИСАЊЕ САОБРАЋАЈА – испитивач Терзић Ленка

ПРЕВОЗ РОБЕ – испитивач Лазић Дарко

ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ – испитивач Бајић Јовановић Александра

Полажу се у среду, 19. 6. 2024. године у 8.00 сати у бр. 92

Комисија:

Терзић Ленка

Бајић Јовановић Александра

Лазић Дарко

Консултације се одржавају у среду 12. 6. 2024. у 12.30 сати

 

МЕХАНИКА – испитивачи Тошковић Радован, Бугариновић Владан, Јанојлић Ивана

ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА– испитивач Јанојлић Ивана

МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И СКЛОПОВА – испитивач Анђелковић Јелена

МАШИНСКА ОБРАДА НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА– испитивач Радивојевић Милан

ФИЗИКА– испитивач Обрадовић Виолета

Полажу се у среду, 19. 6. 2024. године  у 12.30 сати у бр. 100

Комисија:

Тошковић Радован

Бугариновић Владан

Јанојлић Ивана

Анђелковић Јелена

Радивојевић Милан

Обрадовић Виолета

Консултације се одржавају у среду 12. 6. 2024. у 12.30

 

МЕХАТРОНИКА – испитивач Јовановић Александар

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ – Ђондовић Дејан

ОСНОВИ МАШИНСТВА – Ђондовић Дејан

МАШИНСКА ОБРАДА НА НУМЕРИЧКИ УПРАВЉАНИМ МАШИНАМА – испитивач Радивојевић Милан

Полажу се у четвртак, 20. 6. 2024. године у 9.00 сати у бр. 26

Комисија:

Јовановић Александар

Радивојевић Милан

Ђондовић Дејан

Консултације се одржавају у четвртак 13. 6. 2024. у 12.30

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА 3. РАЗРЕД – испитивач Коцић Стојановић Аница

МОТОРНА ВОЗИЛА – испитивачи Којић Дарко и Радмиловић Марко

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (ИНСТРУКТОР) – испитивач Радмиловић Марко

Полажу се у четвртак, 20. 6. 2024. године  у 8.00 сати у бр. 92

Комисија:

Коцић Стојановић Аница

Којић Дарко

Радмиловић Марко

Консултације се одржавају у четвртак 13. 6. 2024. у 12.30 сати

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ– испитивач Ивановић Лидија

Писмени део испита полаже се у петак, 21. 6. 2024. године у 17.00 сати у бр. 96

Усмени део испита полаже се  у понедељак, 24. 6. 2024. године  у 9.00 сати у бр. 110

Комисија:

Шиљић Стеван

Јелисавчић Далиборка

Ивановић Лидија

Консултације се одржавају у петак 14. 6. 2024. у 10.30 сати

 

ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕВОЗА 4.РАЗРЕД – испитивач Лазић Дарко

ПРЕВОЗ ТЕРЕТА И ПУТНИКА – испитивач Лазић Дарко

МЕХАНИЗАЦИЈА ПРЕТОВАРА – испитивач Анђелковић Бобан

ОСНОВИ САОБРАЋАЈНЕ ПСИХОЛОГИЈЕ – испитивач Станковић Нина

ПСИХОЛОГИЈА И ЕТИКА УЧЕСНИКА У САОБРАЋАЈУ – испитивач Станковић Нина

Полажу се у понедељак, 24. 6. 2024. године  у 8.00 сати у бр. 94

Комисија:

Лазић Дарко

Анђелковић Бобан

Станковић Нина

Консултације се одржавају у понедељак 17. 6. 2024. у 8.00 сати

 

МАТЕМАТИКА  – испитивач Живковић Јадранка

ИЗАБРАНА ПОГЛАВЉА МАТЕМАТИКЕ  – испитивач Живковић Јадранка

Писмени део испита полаже се у уторак, 25. 6. 2024. године у 9.00 сати у кабинету 96

Усмени део испита полаже се  у четвртак, 27. 6. 2024. године  у 9.00 сати у кабинету 96

Комисија:

Михајловић Наталија

Пољарац Весна

Живковић Јадранка

Консултације се одржавају у уторак, 18. 6. 2024. године у 8.00 сати

 

ОДРЖАВАЊЕ МОТОРНИХ ВОЗИЛА – испитивач Станковић Александар

ОСНОВНА АУТОМЕХАНИЧАРСКА ПРАКСА – испитивач Станковић Александар

Полажу се у уторак, 25. 6. 2024. године  у 8.00 сати у радионици

Комисија:

Станковић Александар

Којић Александар

Милићевић Драган

Консултације се одржавају у уторак 18. 6. 2024. у 8.00 сати

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК– испитивач Радмиловић Јелена

Писмени део испита полаже се у среду, 26. 6. 2024. године у 9.00 сати у бр. 110

Усмени део испита полаже се у петак, 28. 6. 2024. године  у 9.00 сати у учионици 110

Комисија:

Гарић Милица

Радмиловић Јелена

Шаренац Марија

Консултације се одржавају у среду 19. 6. 2024. у 9.00 сати

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ – РУКОВАЛАЦ СРЕДСТВИМА УНУТРАШЊЕГ ТРАНСПОРТА

 

Полаже се у среду, 19. 6. 2024. године  у 8.00 сати у бр. 92

Комисија:

Бајић Јовановић Александра

Орлић Никола

Терзић Ленка

 

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТ – ИНСТРУКТОР

 

Полажу се у понедељак, 24. 6. 2024. године  у 8.00 сати у бр. 94

Комисија:

Лазић Дарко

Анђелковић Бобан

Радмиловић Марко

 

 

МАТУРСКИ ИСПИТ

 

ПИСМЕНИ ИСПИТ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

Полаже се у понедељак, 10. 6. 2024. год. у 9.00 часова у учионици бр. 70

Комисија:

Марковић Драгана

Рајић Наташа

Шиљић Стеван

 

ПРОВЕРА СТРУЧНО ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА – ТЕСТ

 

ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ ЦНЦ МАШИНА

Полаже се у среду, 12. 6. 2024. год. у 10.00 часова у учионици 97

            Комисија за преглед тестова:

Раденовић Милијана

Јакшић Снежана

Милићевић Срђан

 

ТЕХНИЧАР ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА

Полаже се у среду, 12. 6. 2024. год. у 10.00 часова у кабинету 94

Комисија за преглед тестова:

Адамовић Владимир

Терзић Ленка

Радмиловић Марко

 

МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД

 

ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ ЦНЦ МАШИНА

Полаже се у петак, 14. 6. 2024. год. у 7.00 часова у кабинету бр.20

                        Комисија:

  • Радивојевић Милан
  • Бугариновић Владан
  • Јовановић Александар

ТЕХНИЧАР ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА (4-13)

Полаже се у уторак, 11. 6. 2024. год. у 8.00 часова у кабинетима бр.99 и 100

                        Комисија:

  • Коцић Стојановић Аница
  • Којић Дарко
  • Адамовић Владимир

 

Мирослава Стевановић