РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У АПРИЛУ ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ  ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ-испитивач:Лидија Ивановић

Полаже се у уторак  ,23.04. 2024.године у 16:15 часова – писмени део испита, уч.бр.56

и у среду, 24.04. 2024. године у 12:00 часова – усмени део испита,  уч. бр.74

Комисија у саставу:

– Ивановић Лидија

– Стевовић Ивана-председник комисије

–  Николић Милена-члан

Консултације :понедељак,15.04.2024.год.у 17:00 часова  код проф.Лидије Ивановић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК -испитивач:Милица Гарић

Полаже се у понедељак  ,15.04. 2024.године у 09:00 часова – писмени део испита, уч.бр.115

и у уторак, 16.04. 2024. године у 10:45 часова – усмени део испита,  уч. бр.117

Комисија у саставу:

– Гарић Милица

-Динић Ћирић Јасмина-председник комисије

–  Шаренац Марија-члан

Консултације :уторак,9.04.2024.год.у 10:30 часова код проф.Гарић Милице

 

МАТЕМАТИКА-испитивач:Горан Карличић

Писмени део испита полаже се у среду,17.04.2024.год. у 12.00 часова у уч.бр. 74  а усмени део испита полаже се у четвртак 18.04.2024.год. у 12:00 часова у уч.бр.74

Комисија у саставу:

-Карличић Горан  -испитивач

-Пољарац Весна-председник комисије

– Илић Данијела -члан

Консултације:среда,10.04.2024. год. у 09:45 часова код проф.Горана Карличића

 

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ –испитивач:Злата Јованов

ВЕРСКА НАСТАВА-испитивач:Игор Димитријевић

ЛИКОВНА КУЛТУРА-испитивач:Злата Јованов

ПРЕДУЗЕТНИШТВО-испитивач:Никола Петровић

Полаже се у уторак, 16.04.2024.године у 12:30 часова у уч. бр.77

Комисија у саставу:

-Димитријевић Игор

-Јованов Злата

-Петровић Никола

Консултације:уторак,9.04.2024.год. у 12:30 часова

ФИЗИКА-испитивач:Љиљана Стојиловић

Полаже се у среду, 17.04.2024.године у 09:00 часова у кабинету бр.97

Комисија у саставу:

-Стојиловић Љиљана

-Обрадовић Виолета-председник комисије

-Раденовић Милијана-члан

Консултације:среда,10.04.2024.год.у 16:00 часова код проф.Љиљане Стојиловић

ПОДРУЧЈЕ РАДА:  МАШИНСТВО  И  САОБРАЋАЈ  РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА  ВАНРЕДНИХ ИСПИТА  у АПРИЛСКОМ испитном року, школске  2023/2024.годинe

МЕХАНИКА – испитивач Тошковић Радован

ИСПИТИВАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА– испитивач Анђелковић Јелена

АУТОМАТИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ И ФПС – испитивач Раденовић Братислав

ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА – испитивач Живак Софија

ПРОЈЕКТОВАЊЕ ТЕХНОЛОШКИХ СИСТЕМА – испитивач Радивојевић Милан

ТЕХНОЛОГИЈА МАТЕРИЈАЛА – испитивач Марковић Иван

ТЕХНОЛОГИЈА МАШИНСКЕ ОБРАДЕ НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА – испитивач Радивојевић Милан

Полажу се у понедељак, 15. 4. 2024. године  у 13.15 сати у бр. 96

Комисија:

Тошковић Радован

Анђелковић Јелена

Раденовић Братислав

Живак Софија

Радивојевић Милан

Марковић Иван

Консултације се одржавају у понедељак 8. 4. 2024. у 12.30 сати

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК– испитивач Динић Ћирић Јасмина

Писмени део испита полаже се у понедељак, 15. 4. 2024. године у 9.00 сати у бр. 115

Усмени део испита полаже се у уторак, 16. 4. 2024. године  у 10.45 сати у учионици 117

Комисија:

Гарић Милица

Динић Ћирић Јасмина

Шаренац Марија

Консултације се одржавају у понедељак 8. 4. 2024. у 17.00 сати

 

БЕЗБЕДНОСТ ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА – испитивач Терзић Ленка

ТРАСОЛОГИЈА – испитивач Терзић Ленка

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ – испитивач Адамовић Владимир

ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ – испитивач Орлић Никола

Полажу се у понедељак, 15. 4. 2024. године у 13.15 сати у бр. 92

Комисија:

Терзић Ленка

Адамовић Владимир

Орлић Никола

Консултације се одржавају у понедељак 8. 4. 2024. у 12.30 сати

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – испитивач Шипетић Александар

ИЗАБРАНИ СПОРТ – испитивач Диздар Сања

Полажу се у понедељак, 15. 4. 2024. године у 13.15 сати у фискултурној сали

Комисија:

Шипетић Александар

Диздар Сања

Панић Сања

Консултације се одржавају у понедељак 8. 4. 2024. у 12.30 сати

 

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ – испитивач Јованов Злата

ЛИКОВНА КУЛТУРА – испитивач Јованов Злата

ВЕРСКА НАСТАВА– испитивач Димитријевић Игор

ИСТОРИЈА – испитивач Ранчић Милица

ПРЕДУЗЕТНИШТВО– испитивач Петровић Никола

Полажу се у уторак, 16. 4. 2024. године  у 12.30 сати у бр. 77

Комисија:

Јованов Злата

Димитријевић Игор

Ранчић Милица

Петровић Никола

Консултације се одржавају у уторак 9. 4. 2024. у 12.30

 

КОМПЈУТЕРСКА ГРАФИКА – испитивач Јанојлић Ивана

КОНСТРУИСАЊЕ – испитивач Тошковић Радован

МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ – испитивач Раденовић Братислав

МАШИНСКА ОБРАДА НА НУМЕРИЧКИ УПРАВЉАНИМ МАШИНАМА – испитивач Радивојевић Милан

ТЕХНОЛОГИЈА МАШИНСКЕ ОБРАДЕ НА НУМЕРИЧКИ УПРАВЉАНИМ МАШИНАМА – испитивач Радивојевић Милан

Полажу се у уторак, 16. 4. 2024. године у 13.15 сати у бр. 26

Комисија:

Јанојлић Ивана

Радивојевић Милан

Раденовић Братислав

Консултације се одржавају у уторак 9. 4. 2024. у 12.30

 

МАТЕМАТИКА  – испитивач Михајловић Наталија

Писмени део испита полаже се у среду, 17. 4. 2024. године у 15.30 сати у учионици 106

Усмени део испита полаже се  у четвртак, 18. 4. 2024. године  у 12.30 сати у кабинету 84

Комисија:

Михајловић Наталија

Спасојевић Жељка

Максимовић Ивана

Консултације се одржавају у среду, 10. 4. 2024. године у 15,30 сати

 

АУТОМАТИЗАЦИЈА И РОБОТИКА – испитивач Марковић Иван

ФИЗИКА – испитивач Обрадовић Виолета

ТЕХНОЛОГИЈА ЗА КОМПЈУТЕРСКИ УПРАВЉАНЕ МАШИНЕ – испитивач Раденовић Милијана

Полажу се у среду, 17. 4. 2024. године  у 9.00 сати у бр. 97

Комисија:

Обрадовић Виолета

Марковић Иван

Раденовић Милијана

Консултације се одржавају у среду 10. 4. 2024. у 15.30 сати

 

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА – испитивач Денић Зорица

ФИЛОЗОФИЈА – испитивач Денић Зорица

Полажу се у четвртак, 18. 4. 2024. године  у 10.45 сати у бр. 77

Комисија:

Денић Зорица

Јанојлић Ивана

Стевановић Мирослава

Консултације се одржавају у четвртак 11. 4. 2024. у 17.15 сати

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ– испитивач Шиљић Стеван

Писмени део испита полаже се у петак, 19. 4. 2024. године у 9.00 сати у бр. 109

Усмени део испита полаже се  у понедељак, 22. 4. 2024. године  у 13.15 сати у бр. 98

Комисија:

Шиљић Стеван

Рајић Наташа

Марковић Драгана

Консултације се одржавају у петак 12. 4. 2024. у 9.50 сати

 

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ – испитивач Обрадовић Нада

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА – испитивач Радојевић Слободан

ХЕМИЈА – испитивач Ранковић Јасмина

Полажу се у петак, 19. 4. 2024. године  у 12.30 сати у бр. 93

Комисија:

Обрадовић Нада

Ранковић Јасмина

Радојевић Слободан

Консултације се одржавају у петак 12. 4. 2024. у следећим терминима:

  • 00 сати код проф.Ранковић Јасмине
  • 15 сати код проф. Радојевић Слободана
  • 00 сати код проф. Обрадовић Наде

 

БИОЛОГИЈА – испитивач Обрадовић Нада

МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА – испитивач Анђелковић Јелена

МОТОРИ СУС – испитивач Раденовић Братислав

Полажу се у понедељак, 22. 4. 2024. године  у 13.15 сати у бр. 97

Комисија:

Анђелковић Јелена

Обрадовић Нада

Раденовић Братислав

Консултације се одржавају у понедељак 15. 4. 2024. у 13.15 сати

ВОЗИЛА – испитивач Радмиловић Марко

МОТОРНА ВОЗИЛА – испитивачи Којић Дарко и Радмиловић Марко

РЕГУЛИСАЊЕ И БЕЗБЕДНОСТ САОБРАЋАЈА – испитивач Терзић Ленка

Полажу се у уторак, 23. 4. 2024. године  у 13.15 сати у бр. 92

Комисија:

Терзић Ленка

Којић Дарко

Радмиловић Марко

Консултације се одржавају у уторак 16. 4. 2024. у 13.15 сати

 

ПРОГРАМИРАЊЕ ЗА КОМПЈУТЕРСКИ УПРАВЉАНЕ МАШИНЕ – испитивач Јакшић Снежана

ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА – испитивач Анђелковић Јелена

Полажу се у уторак, 23. 4. 2024. године  у 10.30 сати у бр. 81

Комисија:

Јакшић Снежана

Анђелковић Јелена

Стевановић Мирослава

Консултације се одржавају у уторак 16. 4. 2024. у 10.45 сати

 

САОБРАЋАЈНА ИНФРАСТРУКТУРА – испитивачи Терзић Ленка и Коцић Стојановић Аница

ПРАКТИЧНА НАСТАВА – испитивач Анђелковић Бобан

Полажу се у среду, 24. 2. 2024. године  у 13.15 сати у бр. 94

Комисија:

Терзић Ленка

Коцић Стојановић Аница

Анђелковић Бобан

Консултације се одржавају у среду 17. 4. 2024. у 13.15 сати

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА ТКУ ЦНЦ– испитивач Филиповић Саша

ОДРЖАВАЊЕ МОТОРА СУС– испитивач Станковић Александар

Полажу се у среду 24. 4. 2024. године у 12.30 сати у радионици

Комисија:

Филиповић Саша

Станковић Александар

Спасић Дејан

Консултације се одржавају у среду 24. 4. 2024. у 12.30 сати

 

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИ ИСПИТ – ИНСТРУКТОР

 

Полаже се у уторак, 23. 4. 2024. године  у 13.15 сати у бр. 92

Комисија:

Терзић Ленка

Којић Дарко

Радмиловић Марко

 

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ – ВОЗАЧ МОТОРНИХ ВОЗИЛА

 

Полаже се у уторак, 23. 4. 2024. године  у 13.15 сати у бр. 92

Комисија:

Терзић Ленка

Којић Дарко

Радмиловић Марко

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ – АУТОМЕХАНИЧАР

 

Полаже се у среду 24. 4. 2024. године у 12.30 сати у радионици

Комисија:

Филиповић Саша

Станковић Александар

Спасић Дејан

 

 

Мирослава Стевановић