РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ – ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ – ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

 

 СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

Полаже се у ЧЕТВРТАК, 20.08. 2020.године у 08:00 часова – писмени део испита, уч.бр.72

и у ПЕТАК, 21.08. 2020. године у 08:00 часова – усмени део испита, уч. бр.72.

Комисија у саставу:

Ивановић Лидија

Николић Милена

Шиљић Стеван

 ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Полаже се у УТОРАК,18.08.2020.године у 10:30 часова-писмени део испита,уч.бр.5

и у СРЕДУ,19.08.2020.године у 11:00 часова    -усмени део испита,уч.бр.5

Комисија у саставу:

Радмиловић Јелена

Гарић Милица

Ивановић Драгица

МАТЕМАТИКА

Полаже се у УТОРАК, 18.08.2020. године у  08:30 часова – писмени део испита у  уч.бр.4

и у СРЕДУ, 19.08.2020. године у 08:30 часова – усмени део испита, уч.бр.4

Комисија у саставу:

Илић Данијела

Пецељ Коса

Михајловић Наталија

 

 ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,17.08..2020.год. у 09:00 часова у фискултурној сали

Комисија у саставу:

Ђурић Владимир

Панић Сања

Шипетић Александар

 ИСТОРИЈА

 УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

Полаже се у ЧЕТВРТАК,20.08.2020.год. у 08:00 часова у уч.бр.4

Комисија у саставу:

Ранчић Милица

Ђорђевић Божидар

Шипка Милена

 

 ФИЗИКА

 БИОЛОГИЈА

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,17.08.2020.год. у 11:00 часова у уч.бр.60

Комисија у саставу:

Стојиловић Љиљана

Обрадовић Нада

Обрадовић Виолета

 

 

 

 

ЕЛЕКТРОНИКА

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,17.08.2020.године у 08:30 часова у уч.бр.72

Комисија у саставу:

Станковић Слађана

Спасић Далибор

Радовановић Жарко

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

Полаже се у  ЧЕТВРТАК,20.08.2020.године у 08:00часова- писмени део у уч.бр.70

и у ПЕТАК,21.08.2020.године у 08:00 часова -усмени део у уч.бр.70

Комисија у саставу:

Стојиловић Новица

                                                Станојевић Зоран

Вукићевић Јасна

 

 УПРАВЉАЊЕ ЕЛЕКТРОМОТОРНИМ ПОГОНОМ

 Полаже се у ПЕТАК,21.08.2020.године у 09:00 часова у уч.бр.70

Комисија у саставу:

Станојевић Зоран

Стојиловић Новица

Вукићевић Јасна

 

 ПЛЦ КОНТРОЛЕРИ

 ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,24.08.2020.године у 09:00 часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

Станојевић Зоран

Нушевић Љуба

Николић Јелка

 

ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ

ПРИМЕНА РАЧУНАРА У ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ

 Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,24.08.2020.године у 08:30 часова у кабинету бр.103

Комисија у саставу:

Савић Славица

Маћешић Марко

Јоцић Жаклина

 

 ОДЛАГАЊЕ ОТПАДА

Полаже се у УТОРАК,18.08.2020.године у 09:00 часова у кабинету бр.38

Комисија у саставу:

Лукић Зоран

Радовановић Весна

Петровић Јелена

 УПРАВЉАЊЕ ОТПАДОМ

Полаже се у СРЕДУ,19.09.2020.године у 09:00 часова у кабинету бр.38

Комисија у саставу:

Лукић Зоран

Радовановић Весна

Петровић Јелена

 

 

 

 

РЕЦИКЛАЖНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,24.08.2020.године у 09:00 часова у кабинету бр.38

Комисија у саставу:

Лукић Зоран

Радовановић Весна

Милојевић Немања

 

 ПРАКТИЧНА НАСТАВА (етпу,емтру)

Полаже се у УТОРАК,25.08.2020.године у 08:30 часова у кабинету бр.43

Комисија у саставу:

Ђорђевић Срђан

Станковић Радисав

Шаренац Ненад

 

 

 

Иван Совтић

Погледајте и...

Comments are closed.