РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

Полаже се у четвртак,09.02.2023.год. у 13:00 часова писмени део испита  учионица број 74

а усмени део испита полаже се у петак,10.02.2023.год. у 09:00 часова у уч.бр.56

Комисија у саставу:

Ђорђевић Силвиа-члан комисије

Ивановић Лидија-председник комисије

Николић Милена-испитивач

Консултативна настава биће одржана  у петак,03.02.2023.год. у 10:00 часова (проф.Милена Николић)

МАТЕМАТИКА

Полаже се у понедељак,13.02..2023.год. у 10:00 часова писмени део испита  учионица број 60

а усмени део испита полаже се у уторак,14.02.2023.год. у 11:30 часова у уч.бр.59

Комисија у саставу:

Карличић Горан-испитивач

Пољарац Весна-председник комисије

Пецељ Коса-члан комисије

Консултативна настава биће одржана у понедељак,06.02.2023.год.у 10:00 часова (проф.Карличић Горан)

ВЕРСКА НАСТАВА

ИСТОРИЈА

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА

Полаже се у среду,08.02.2023.год. у 13:10 часова у учионици број 84

Комисија у саставу:

Бајкић Милан

Петровић Никола

Голић Бранивој

Консултативна настава биће одржана у петак,03.02.2023.год.у 13:00 часова (проф.Бајкић Милан за Историју и проф.Никола Петровић за Економику предузећа)

 СОЦИОЛОГИЈА

БИОЛОГИЈА

Полаже се у уторак,21.02..2023.год. у 13:00 часова у учионици бр.10

Комисија у саставу:

Обрадовић Нада

Шипка Милена

Јовановић Добрисав

Консултативна настава биће одржана у уторак,14.02.2023.год.у 08:30 часова (проф.Нада Обрадовић за Биологију и проф.Милена Шипка за Социологију)

 

 ОСНОВИ МАШИНСТВА

Полаже се у среду ,22.02.2023.год. у 11:45 часова у учионици број 120

Комисија у саставу:

Радивојевић Милан-испитивач

Неборишевић Весна-председник комисије

Радојевић Слободан-члан комисије

Консултативна настава биће одржана у уторак,14.02.2022.год.у 15:00 часова (проф.Радивојевић Милан)

РАСХЛАДНИ УРЕЂАЈИ

ЕЛЕКТРИЧНЕ МРЕЖЕ И ПОСТРОЈЕЊА

ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА

ТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ

ЕЛЕКТРОНИКА (трећи разред)

Полаже се у понедељак,13.02.2023.године у 13:00 часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

Тирнанић Александра

Михић Љиљана

Николић Јелка

Консултативна настава биће одржана у понедељак, 06.02.2023.год. у 09:00 часова за Електричне мреже и постројења код проф.Јелке Николић,у понедељак 06.02.2023.год. у 11:30 часова  из Расхладних уређаја и Енергетске електронике код проф.Александре Тирнанић и у уторак 07.02.2023.год.у 09:45 часова  из Електронике и Техничких материјала код

проф.Љиљане Михић

 

СОФТВЕРСКИ АЛАТИ

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊЕ

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА ИСПИТИВАЊЕМ

Полаже се у уторак,14.02.2023.године у 13:00 часова у кабинету бр.102

Комисија у саставу:

Јоцић Жаклина

Станојевић Зоран

Радојевић Слободан

 

Консултативна настава биће одржана у понедељак , 06.02.2023.год. у 09:45 код проф.Зорана Станојевића за Електричне инсталације и Електричне инсталације и осветљење и у уторак 07.02.2023.год. у 13:00 часова код проф.Жаклине Јоцић за предмет Софтверски алати

 

УВОД У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКУ

ЕЛЕКТРИЧНИ АПАРАТИ И УРЕЂАЈИ

Полаже се у петак ,10.02.2023.године у 13:10 часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

Станојевић Зоран

Јанус Драган

Савић Славица

Консултативна настава биће одржана у понедељак 06.02.2023.год у 09:45 часова за предмет Електрични апарати и уређаји код проф Зорана Станојевића и у понедељак 06.02.2023.год. у 12:30 часова за предмет Увод у електроенергетику код проф.Драгана Јануса

СОФТВЕРСКИ АЛАТИ У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ

ПОСЛОВАЊЕ У СЕРВИСИМА

ЕЛЕКТРОНИКА (други разред)

Полаже се у понедељак,20.02..2023.год. у 13:00 часова у број 102

Комисија у саставу:

Спасић Далибор

Станковић Слађана

Милошевић Јована

Консултативна настава биће одржана у понедељак,13.02.2023.год.у 13:00 часова за предмет Пословање у сервисима код проф.Јоване Милошевић, у понедељак 13.02.2023.год. у 13.00 часова за предмет Софтверски алати у електроенергетици код проф.Спасић Далибора  и у понедељак 13.02.2023.год. у 12:30 часова из предмета Електроника код проф.Слађане Станковић

 

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА И МУЛТИМЕДИЈА

ПРОГРАМИРАЊЕ

Полаже се у среду,22.02.2023.године у 10:30 часова у кабинету бр.102

Комисија у саставу:

Алексић Иван

Маћешић Марко

Милошевић Јована

 

Консултативна настава биће одржана у уторак,14.02.2023.год.у 10:30 часова  из Програмирања код проф.Маћешић Марка и у уторак,14.02.2023.год. у 08:00 часова из Рачунарске графике код проф.Алексић Ивана

РЕЦИКЛАЖА КОМУНАЛНОГ ОТПАДА

Полаже се у четвртак,09.02.2023.године у 10:45 часова у  број 38

Комисија у саставу:

Јањушевић Јована-испитивач

Радовановић Весна -председник комисије

Лукић Јелена-члан

Консултативна настава биће одржана у петак,03.02.2023.год .у 10:30часова (проф.Јована Јањушевић)

 

ИСПИТИВАЊЕ ВОДЕ И ТЛА

Полаже се у четвртак,23.02.2023.године у 10:45 часова у кабинету бр.38

Комисија у саставу:

Јањушевић Јована-испитивач

Радовановић Весна -члан комисије

Милојевић Немања- председник комисије

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (електротех.рачунара и електроинсталатери)

Полаже се у четвртак,23.02.2023.године у 13:00 часова у  кабинету  број 14

Комисија у саставу:

Станковић Радослав

Васиљевић Душан

Васић Радиша

 

Консултативна настава биће одржана у четвртак,09.02.2023.год. у 10:30 часова (проф.Станковић Радослав у кабинету бр.14)

 

 

 

Иван Совтић

Погледајте и...

Comments are closed.