РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У ДЕЦЕМБРУ ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У ДЕЦЕМБРУ ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

Полаже се у уторак,20.12.2022.год. у 10:00 часова писмени део испита  учионица број 6

а усмени део испита полаже се у среду,21.12.2022.год. у 13:00 часова у уч.бр.5

Комисија у саставу:

Ђорђевић Силвиа-испитивач

Ивановић Лидија-председник комисије

Николић Милена-члан комисије

Консултативна настава биће одржана  у среду,14.12.2022.год. у 12:30 часова (проф.Силвиа Ђорђевић)

 

МАТЕМАТИКА

Полаже се у четвртак,15.12..2022.год. у 12:30 часова писмени део испита  учионица број 74

а усмени део испита полаже се у петак,16.12.2022.год. у 11:30 часова у уч.бр.57

Комисија у саставу:

Илић Данијела-испитивач

Пољарац Весна-председник комисије

Пецељ Коса-члан комисије

Консултативна настава биће одржана у петак,9.12.2022.год.у 11:30 часова (проф.Данијела Илић)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Полаже се у четвртак,15.12..2022.год. у 11:30 часова писмени део испита  учионица број 5

а усмени део испита полаже се у петак,16.12.2022.год. у 09:45 часова у уч.бр.57

Комисија у саставу:

Тошковић Снежана-испитивач

Гарић Милица-председник комисије

Радмиловић Јелена-члан комисије

Консултативна настава биће одржана у петак,9.12.2022.год.у 09:00 часова (проф.Тошковић Снежана)

 

 СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

ЛИКОВНА КУЛТУРА

ОДРЖИВИ РАЗВОЈ

Полаже се у среду,14.12..2022.год. у 12:30 часова у учионици бр.120

Комисија у саставу:

Петровић Никола

Шипка Милена

Јованов Злата

 ХЕМИЈА

Полаже се у петак,16.12.2022.год. у 09:00 часова у учионици број 56

Комисија у саставу:

Ранковић Јасмина-испитивач

Петровић Јелена-председник комисије

Шипка Милена-члан комисије

Консултативна настава биће одржана у петак,9.12.2022.год.у 09:00 часова (проф.Ранковић Јасмина)

РАСХЛАДНИ УРЕЂАЈИ

ПРОИЗВОДЊА И ПРЕНОС ЕЛЕКТРИЧНЕ ЕНЕРГИЈЕ

ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА

Полаже се у среду,28.12.2022.године у 13:15 часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

Тирнанић Александра

Савић Славица

Нушевић Љуба

Консултативна настава биће одржана у четвртак 22.12.2022.год. у 11:45 часова (проф.Александра Тирнанић)

СОФТВЕРСКИ АЛАТИ

ЕЛЕКТРОНИКА (трећи степен)

АУТОМАТСКА КОНТРОЛА ПРОЦЕСА

ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА (трећи степен)

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊЕ

Полаже се у петак,23.12.2022.године у 13:10 часова у кабинету бр.102

Комисија у саставу:

Јоцић Жаклина

Станојевић Зоран

Спасић Далибор

 

Консултативна настава биће одржана у петак , 16.12.2022.год. у 13:10 код проф.Јоцић Жаклине за предмете Софтверски алати и Електроника,у четвртак 15.12.2022.год. у 09:00 часова код проф.Спасић Далибора за предмет Аутоматска контрола процеса и у среду 14.12.2022.год. у 12:30 часова  код проф.Зорана Станојевића за предмет Ел.инсталације и осветљење

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ (трећи степен)

МЕРЕЊА У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ

Полаже се у уторак ,27.12.2022.године у 13:15 часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

Нушевић Љуба

Николић Јелка

Михић Љиљана

Консултативна настава биће одржана у среду 21.12.2022.год. у 09:45 часова код проф.Јелке Николић за предмет Мерења у електроенергетици и у уторак 20.12.2022.год.. у 09:00 часова код проф.Љубе Нушевића за предмет Основе електротехнике

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ (четврти степен)

Полаже се у понедељак,26.12..2022.год. у 12:30 часова писмени део испита  у кабинету бр.13

а усмени део испита полаже се у уторак,27.12.2022.год. у 13:15 часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

Михић Љиљана-испитивач

Нушевић Љуба-председник комисије

Николић Јелка-члан комисије

Консултативна настава биће одржана у уторак,20.12.2022.год.у 09:45 часова (проф.Михић Љиљана)

ЕЛЕКТРОНИКА (четврти степен)

Полаже се у среду,28.12.2022.године у 13:10 часова у кабинету бр.101

Комисија у саставу:

Станковић Слађана-испитивач

Спасић Далибор-председник комисије

Јоцић Жаклина-члан

 

Консултативна настава биће одржана у среду,21.12.2022.год.у 13:10 часова (проф.Станковић Слађана)

ПРОГРАМИРАЊЕ

РАЧУНАРСКЕ МРЕЖЕ

Полаже се у четвртак,29.12.2022.године у 12:30 часова у кабинету бр.102

Комисија у саставу:

Маћешић Марко

Стефановић Драган

Радовановић Жарко

 

Консултативна настава биће одржана у четвртак ,22.12.2022.год.у 12:30 часова код проф.Марка Маћешића за предмет Програмирање и код проф.Драгана Стефановића за предмет Рачунарске мреже

 

ОСНОВЕ МАШИНСТВА

Полаже се у среду,21.12.2022.године у 11:45 часова у  учионици број 120

Комисија у саставу:

Лукић Зоран-испитивач

Радивојевић Милан -председник комисије

Радојевић Слободан-члан

 

Консултативна настава биће одржана у среду,14.12.2022.год .у 11.30часова (проф.Зоран Лукић)

 

РЕЦИКЛАЖА МАТЕРИЈАЛА

Полаже се у уторак,20.12.2022.године у 10:30 часова у кабинету бр.38

Комисија у саставу:

Милојевић Немања-испитивач

Радовановић Весна -председник комисије

Петровић Јелена-члан

 

Консултативна настава биће одржана у уторак,13.12.2022.год .у 10:30часова (проф.Немања Милојевић)

 

РЕЦИКЛАЖА КОМУНАЛНОГ ОТПАДА

Полаже се у четвртак,22.12.2022.године у 10:45 часова у  кабинету  број 38

Комисија у саставу:

Јањушевић Јована-испитивач

Лукић Јелена -председник комисије

Радовановић Весна-члан

 

Консултативна настава биће одржана у среду,14.12.2022,год. у 12:30 часова (проф.Јањушевић Јована)

 

 

 

Иван Совтић

Погледајте и...

Comments are closed.