НОВО – ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА – РАСПОРЕД ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ФЕБРУАР 2019.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА
ВАНРЕДНИХ ИСПИТА
У ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
Полаже се у СРЕДУ 27.02. 2019.године у 12:30 часова – писмени део испита, уч.бр.80
и у ЧЕТВРТАК 28.02. 2019. године у 12:00 часова – усмени део испита, уч. бр.80
Комисија у саставу:
Ивановић Лидија
Ђорђевић Силвиа
Гарић Милица
Тошковић Снежана

МАТЕМАТИКА
Писмени део испита полаже се у ПЕТАК 01.03.2019.године у 12:30 часова, учионица број 80.
Комисија :
Спасојевић Жељка
Пољарац Весна
Ковачевић Наталија

Усмени део испита се полаже у УТОРАК 05.03.2019.године у 12:30 часова, уч.бр.117
Комисија :
Спасојевић Жељка
Пољарац Весна
Ковачевић Наталија

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
Полаже се у УТОРАК 26.02.2019.године у 10:30 часова, фискултурна сала
Комисија у саставу:
Шулкић Светлана
Сикимић Невена
Дабулханић Милош

БИОЛОГИЈА
ВЕРСКА НАСТАВА
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ
Полаже се у ПОНЕДЕЉАК 25.02.2019.године у 13:15 часова у учионици бр.80
Комисија у саставу:
Обрадовић Нада
Голић Бранивој
Милорадовић Алина

ХЕМИЈА
ФИЗИКА
Полаже се у УТОРАК 26.02.2019.године у 13:15 часова у учионици бр.80
Комисија у саставу:
Ранковић Јасмина
Стојиловић Љиљана
Обрадовић Виолета

ИСТОРИЈА
МУЗИЧКА УМЕТНОСТ
Полаже се у ПОНЕДЕЉАК 04.03.2019.године у 13:10 часова у учионици бр.59
Комисија у саставу:
Ђорђевић Божидар
Милошевић Радмила
Николић Милена

ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА
ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊЕ
Полаже се у ЧЕТВРТАК 28.02.2019.године у 12:30 часова у кабинету бр.13
Комисија у саставу:
Станојевић Зоран
Николић Јелка
Савић Славица

:
РАЧУНАРСКЕ МРЕЖЕ
РАЧУНАРИ И ПРОГРАМИРАЊЕ
Полаже се у ПЕТАК 01.03.2019.године у 13:30 часова у кабинету бр.102
Комисија у саставу:
Стефановић Драган
Траиловић Звонко
Радовановић Жарко

ПРЕДУЗЕТНИШТВО
ЕЛЕКТРОНИКА 2
Полаже се у ПОНЕДЕЉАК 04..03.2019.године у 15:30 часова у учионици бр.6
Комисија у саставу:
Михић Љиљана
Петровић Никола
Спасић Далибор

ТЕХНИЧКА ДОКУМЕНТАЦИЈА
Полаже се у УТОРАК 05.03.2019.године у 16:15 часова у кабинету бр.101
Комисија у саставу:
Јасминка Надашкић
Спасић Далибор
Алексић Иван

ОСНОВЕ АУТОМАТСКОГ УПРАВЉАЊА
МЕРЕЊА У ЕЛЕКТРОНИЦИ
ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ
Полаже се у УТОРАК 05.03.2019.године у 12:30 часова у кабинету бр.91
Комисија у саставу:
Станковић Слађана
Тирнанић Александра
Алексић Иван

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ
МОТОРИ СУС
Полаже се у СРЕДУ 06.03.2019.године у 15:30 часова у учионици бр.70
Комисија у саставу:
Чукић Јадранка
Радојевић Слободан
Јоцић Жаклина

:
OСНОВЕ ПРАКТИЧНИХ ВЕШТИНА
Полаже се у УТОРАК 05.03.2019.године у 12:30 часова у радионици бр.40
Комисија у саставу:
Маринковић Ненад
Станковић Драган
Шаренац Ненад

 Помоћник директора: Иван Совтић

Погледајте и...

Comments are closed.