XXI РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ ЕТШ СРБИЈЕ

У суботу, 09.05.2015. године наша школа је била домаћин XXI регионалног такмичења електротехничких школа Србије актив региона “Београд”. У присуству око 160 ученика и педесет наставника-ментора, из 15 школа, наши ученици су остварили добре резултате.
DSC_0279(2)  Такмичили смо у три од могућих четири области и постигли следеће запажене резултате:

– Видослав Челик ученик 1-2 одељења освојио је 12. место у области  Основе електротехнике I. Ментор овог ученика је професор Душан Војиновић.

–   Душан Стојанчевић  ученик 2-1 одељења освојио је  2. место у области  Основе електротехнике II. Ментор овог ученика је професорка  Љиљана Михић.

– Петар Милетић  ученик 3-2 одељења освојио је  2. место у области  Електроника. Ментор овог ученика је професорка  Јања Спасић.

Треба рећи да су и остали ученици остварили солидне резултате, тако да је наша школа освојила друго место у генералном пласману. Прво место припада ЕТШ “Никола Тесла” из Београда.

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ – ПРЕУЗИМАЊЕ

Задаци и решења – ПРЕУЗИМАЊЕ