RASPORED POLAGANjA RAZREDNIH I POPRAVNIH ISPITA U AVGUSTOVSKOM ispitnom roku školske 2012/2013.godine

Tehnička škola
SMEDEREVO
10.7.2013.

RASPORED POLAGANjA RAZREDNIH ISPITA U AVGUSTOVSKOM ispitnom roku školske 2012/2013.godine

Područje rada :
MAŠINSTVO i OBRADA METALA i SAOBRAĆAJ

1.TEHNIČKA MEHANIKA za odeljenje 2/18
Polaže se u PETAK 16.08.2013.god u 9,00 čas. u uč.br. 110.
Komisija:
1.Đorđijevski Sima
2.Vasić Sofija
3.Lazić Darko

Pomoćnik direktora
Mira Janković Petrović

Tehnička škola
SMEDEREVO
10.07.2013.god

RASPORED POLAGANjA POPRAVNIH ISPITA U AVGUSTOVSKOM ispitnom roku školske 2012/2013.godine

Područje rada :
MAŠINSTVO i OBRADA METALA i SAOBRAĆAJ

1. MEHANIKA za odeljenja 1/12, 2/11, 2/12,
Pismeni deo ispita polaže se u ponedeljak 19.08.2013. god. u 10,00 čas. u uč. br.106.
Usmeni deo ispita polaže se u utorak 20.08.2013. god. u 8,00 čas. u uč.br.106.
Komisija :
1. Vasić Sofija
2.Đorđijevski Simo
3. Janjić Ljubina – predsednik za 1/12
4. Radenović Milijana – predsednik za 2/11
5. Stevanović Daliborka – predsednik za 2/12

2. MEHANIKA ,TEHNIČKA MEHANIKA za odeljenja 1/13, 1/14, 2/16, 2/17 i 2/18,
Polaže se u utorak 20.08.2013. god. u 10,00 čas. u uč.br. 106.
Komisija :
1. Đorđijevski Simo
2. Vasić Sofija
3. Lazarević Jasna
4. Tomić Slađana
5. Radmilović Marko
6. Dobrila Čolić
7. Lazić Darko

3. FIZIKA za odeljenja 1/12
Polaže se u ponedeljak 19.08.2013. god. u 10,00 čas. u uč.br. 107.
Komisija :
1. Obradović Violeta
2. Pantić Milosav
3. Janjić Ljubina

4. OSNOVI ELEKTROTEHNIKE; OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I
ELEKTRONIKE za odeljenja 2/11, 2/13, 2/14 i 2/15
Polaže se u ponedeljak 19.08.2013. god. u 10,00 čas. u uč.br. 108.
Komisija :
1. Tirnanić Aleksandra
2. Maćešić Marko
3. Radenović Milijana
4. Šiljić Stevan
5. Šarenac Marija
6. Dinić – Ćirić Jasmina

5. HEMIJA za odeljenje 1/18
Polaže se u ponedeljak 19.08.2013. god. u 10,00 čas. u uč.br. 109.
Komisija:
1. Ranković Jasmina
2. Adamović Miroslava
3. Đurović Borivoje

6. MODELIRANjE MAŠINSKIH ELEMENATA za odeljenje 3/11
TEHNIČKO CRTANjE za odeljenje 1/15
MAŠINSKI ELEMENTI za odeljenje 3/13
Polaže se u ponedeljak 19.08.2013. god. u 10,00 čas. u uč.br. 97.
Komisija :
1. Aleksić – Gligorić Silvija
2. Vasić Sofija
3. Pavlović Vesna
4. Marinković Dubravka

7. ISTORIJA za odeljenje 1/18
Polaže se u ponedeljak 19.08.2013. god. u 11,00 čas. u uč.br. 109.
Komisija :
1. Rančić Milica
2. Đorđević Božidar
3. Đurović Borivoje

8. MATEMATIKA
Pismeni deo ispita održaće se u sredu 21.08.2013.god.u 8,30 čas.

RASPORED UČIONICA ZA PISMENI DEO ISPITA

odeljenja 1/12 i 2/16 uč.br.106. – Milošev Vladanka
odeljenja 1/18, 2/12, 2/14 uč.br.107. – Stojković Dobrica
odeljenja 1/11 i 3/17 uč.br.107. – Čolić Dobrila
odeljenja 2/15 i 3/16 uč.br.108. – Račić Nada
odeljenja 1/14, 1/16, 2/11 i 3/11 uč.br.109. – Pavlović Vesna
odeljenja 1/15, 2/13 i 2/18 uč.br.108. – Rašić Živorad

Usmeni deo ispita održaće se u četvrtak 22.08.2013.god. po sledećem rasporedu :

RASPORED UČIONICA ZA USMENI DEO ISPITA

odeljenja 1/12 i 2/16 u 8,00 čas. u uč.br. 106.
odeljenja 1/15, 2/13 i 2/18 u 8,00 čas. u uč.br. 106.

Komisija:
1.Milošev Vladanka
2. Rašić Živorad
3. Janjić Ljubina
4. Marinković Dubravka
5. Šiljić Stevan
6. Radmilović Marko
7. Lazić Darko

odeljenja 1/11 i 3/17 u 8,00 čas. u uč.br. 107.
odeljenja 1/18, 2/12, 2/14 u 8,00 čas. u uč.br. 107.

Komisija:
1.Čolić Dobrila
2. Stojković Dobrica
3. Dinić Vesna
4. Stevanović Daliborka
5. Šarenac Marija
6.Bajić – Jovanović Aleksandra

odeljenja 2/15 i 3/16 u 8,00 čas. u uč.br. 108.
odeljenja 1/14, 1/16, 2/11 i 3/11 u 8,00 čas. u uč.br. 108.

Komisija:
1. Račić Nada
2. Pavlović Vesna
3. Tomić Slađana
4. Šulkić Svetlana
5. Radenović Milijana
6. Ćirić – Dinić Jasmina
7. Jakšić Snežana

9. ELEKTROTEHNIKA I ELEKTRONSKI UREĐAJI za odeljenja 2/16,2/17 i 2/18
Polaže se u sredu 21.08.2013. god. u 11,00 čas. u uč.br. 106.
Komisija :
1. Tirnanić Aleksandra
2. Maćešić Marko
3. Radmilović Marko
4. Čolić Dobrila
5. Lazić Darko

10. ENGLESKI JEZIK za odeljenja 1/15, 2/11, 2/15, 2/17 i 3/13
Pismeni deo ispita održaće se u petak 23.08.2013.god.u 8,00 čas. u uč.br. 106.

Usmeni deo ispita održaće se u subotu 24.08.2013.god. u 8,00 čas. u uč.br. 106.
Komisija :
1. Ćirić- Dinić Jasmina
2. Petrović Olivera
3. Marinković Dubravka
4. Radenović Milijana
5. Čolić Dobrila
6. Vasić Sofija

11. SRPSKI JEZIK za odeljenja 1/13 i 1/14
Pismeni deo ispita održaće se u petak 23.08.2013.god.u 8,00 čas. u uč.br. 107.

Usmeni deo ispita održaće se u subotu 24.08.2013.god. u 8,00 čas. u uč.br. 107.
Komisija :
1. Šilić Stevan
2. Marković Dragana
3. Lazarević Jasna
4. Šarenac Marija

12. TEHNOLOGIJA OBRAZOVNOG PROFILA za odeljenje 3/15
TEHNOLOGIJA za odeljenja 1/15, 2/15 i 3/16
TEHNOLOGIJA OBRADE za odeljenja 2/13 i 2/14
Polaže se u petak 23.08.2013. god. u 8,00 čas. u uč. br. 108.
Komisija :
1. Radenović Milijana
2. Stevanović Miroslava
3. Marinković Dubravka
4. Šiljić Stevan
5. Šarenac Marija
6. Ćirić – Dinić Jasmina
7. Jakšić Snežana
8. Radenović Bratislav

Pomoćnik direktora
Mira Janković Petrović

—————————————————————————————————————————————–

ELEKTROTEHNIKA I METALURGIJA POPRAVNI ISPIT AVGUST ŠKOLSKE 2012/2013. GODINE

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE I (I/4, I/7)

PISMENI DEO ISPITA
Polaže se u ponedeljak, 19.8.2013. godine u 10:00 časova u br. 60
USMENI DEO ISPITA
Polaže se u utorak,20.8.2013. godine u 9:00 časova u br. 60

komisija u sastavu:
Slavica Savić
Olivera Savić
Goran Karličić

ENGLESKI JEZIK (II/5, I/7)

PISMENI DEO ISPITA
Polaže se u ponedeljak, 19.8.2013. godine u 10:00 časova u br. 59
USMENI DEO ISPITA
Polaže se u utorak, 20.8.2013. godine u 9:00 časova u br. 59
komisija u sastavu:
Snežana Dimitrijević Tošković
Milica Garić
Jelica Rajković

FIZIKA (I/4, I/5, I/6)

Polaže se u ponedeljak, 19.8.2013. godine u 10:00 časova u br. 107
komisija u sastavu:
Ljiljana Stojilović
Milosav Pantić
Violeta Obradović

ELEKTRIČNA MERENjA (II/3)
MERENjA U ELEKTRONICI (III/2, III/3)
ELEKTRONIKA ( II/5)
RAČUNARSKE MREŽE (IV/1)

Polaže se u ponedeljak, 19.8.2013. godine u 10:00 časova u br.101
komisija u sastavu:
Dušan Vojinović
Ljiljana Mihić
Ljubomir Nušević

ELEKTRIČNE MAŠINE SA TEHNOLOGIJOM IZRADE (III/5)
ELEKTRIČNI APARATI I UREĐAJI (III/5)
ELEKTRIČNI I ELEKTRONSKI SISTEMI NA VOZILIMA (III /7)

Polažu se u utorak, 20.8.2013. godine u 10:00 časova u br.13
komisija u sastavu:
Zoran Stanojević
Ivan Sovtić
Dragoslava Vukašinović

MATEMATIKA
PISMENI DEO ISPITA
Polaže se u sredu 21.8.2013. godine u 9:00 časova
Raspored učionica:
odeljenja I/4, I/7, I/8, II/5, III/8, IV/1 učionica 56
odeljenja I/3, I/6, II/8, IV/2, IV/3, IV/4 učionica 57
odeljenja II/1, II/2, II/4, II/7, III/5, III/7 učionica 59
odeljenja II/6, III/3, III/4 učionica 60

USMENI DEO ISPITA
Polaže se u četvrtak, 22.8.2013. godine u 9:00 časova
– odeljenja I/3, I/4, I/6, I/7, I/8, II/5, II/8, III/8, IV/1, IV/2, IV/3, IV/4 učionica 59
komisija u sastavu: Goran Karličić
Vesna Poljarac
Danijela Ilić
– odeljenja II/1, II/2, II/4, II/6, II/7, III/3, III/4, III/5, III/7 učionica 60
komisija u sastavu:
Milutin Dejanović
Kosa Pecelj
Tatjana Šakić

ELEKTRONIKA II (III/2, III/3)
ELEKTRIČNE INSTALACIJE (II/6)
RASHLADNI UREĐAJI (III /6)
ELEKTROENERGETIKA (III/2)

Polažu se u četvrtak, 22.8.2013. godine u 9:00 časova u br.13
komisija u sastavu:
Janja Spasić
Aleksandra Tirnanić
Zoran Stanojević

SRPSKI JEZIK (I/3, I/4, I/5, I/6, I/7, II/5, II/6)

PISMENI DEO ISPITA
Polaže se u petak, 23.8.2013. godine u 9:00 časova u br. 60
USMENI DEO ISPITA
Polaže se u subotu, 24.8.2013. godine u 9:00 časova u br. 60
komisija u sastavu:
Silvia Đorđević
Jelena Hajošević
Božidar Đorđević

ELEKTROMOTORNI POGON (III/5)
ELEMENTI AUTOMATIZACIJE (III/4)
ELEKTRIČNE MAŠINE SA REGULACIJOM EMP (IV/3)

Polaže se u petak,23.8.2013. godine u 9:00 časova u br. 13

komisija u sastavu:
Slavica Savić
Ivan Sovtić
Ljubomir Nušević

Pomoćnik direktora,

ELEKTROTEHNIKA I METALURGIJA RAZREDNI ISPIT AVGUST ŠKOLSKE 2012/2013. GODINE

ELEKTRIČNE MAŠINE SA TEHNOLOGIJOM IZRADE (III/5)

Polaže se u četvrtak, 15.8.2013. godine u 9:00 časova u br. 60

komisija u sastavu:
Ivan Sovtić
Zoran Stanojević
Dragoslava Vukašinović

ELEKTROMOTORNI POGON (III/5)

Polaže se u petak, 16.8.2013. godine u 9:00 časova u br. 60

komisija u sastavu:
Ivan Sovtić
Zoran Stanojević
Dragoslava Vukašinović

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 5 =