РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ И РАЗРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2015/2016.год.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ И РАЗРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2015/2016.год.

 

МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК (2-13, 2-17 и 3-18)

Писмени део испита се полаже у понедељак, 15.08.2016.год. у 0900 сати у учионици бр.108

Усмени део испита се полаже у уторак, 16.08.2016.год. у 0900 сати у учионици бр.108

Комисија:

  • Шиљић Стеван, испитивач
  • Стевановић Далиборка, председник комисије
  • Марковић Драгана, члан (2-13)

 

Комисија:

  • Стевановић Далиборка, испитивач
  • Шиљић Стеван, председник комисије
  • Марковић Драгана, члан (2-17 и 3-18)

 

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА (2-11, 2-12, 2-13 и 2-14)

ЕЛЕКТРИЧНИ И ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕЂАЈИ НА ВОЗИЛУ (2-15, 2-16 и 2-17)

Полажу се у среду, 17.08.2016.год. у учионици бр.108 по следећем распореду:

одељење време почетка испита
2-11 08:00
2-12 09:00
2-13 10:00
2-14 11:00
2-15 12:00
2-16 12:30
2-17 13:00

 

 

 

Комисија:

  • Тирнанић Александра, испитивач
  • Стефановић Милан, председник комисије
  • разредни старешина, члан (2-11, 2-12, 2-13, 2-14, 2-15, 2-16 и 2-17)

 

 

 

ФИЗИКА (1-11, 1-12, 1-15, 2-11, 2-12 и 2-16)

ТЕХНИЧКА ФИЗИКА (1-13)

Полажу се у четвртак, 18.08.2016.год. у учионици бр.108 по следећем распореду:

одељење време почетка испита
1-11 08:00
1-12 08:30
1-13 10:00
1-15 11:00
1-16 11:15
2-11 13:15
2-12 14:00
2-16 14:15
2-17 14:45

 

 

Комисија:

  • Обрадовић Виолета, испитивач
  • Стојиловић Љиљана, председник комисије
  • разредни старешина, члан (1-11, 1-12, 1-13, 1-15, 1-16, 2-11, 2-12, 2-16и 2-17)

 

 

 

 

 

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ МАТЕРИЈАЛА (2-13 и РАЗДЕРНИ ИСПИТ 2-13)

ТЕРМОДИНАМИКА И ХИДРАУЛИКА ( РАЗРЕДНИ ИСПИТ 2-14)

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ (1-13, 1-14 и РАЗРЕДНИ ИСПИТ 1-13)

 

Полажу се у четвртак, 18.08.2016.год. у 0900 сати у кабинету бр.96

  • Томић Слађана, испитивач
  • Стевановић Мирослава, председник комисије
  • Васић Софија, члан

 

МЕХАНИКА (РАЗРЕДНИ ИСПИТ 1-13 и 2-17)

Полажу се у четвртак, 18.08.2016.год. у 1000 сати у кабинету бр.96

  • Васић Софија, испитивач
  • Томић Слађана,председник комисије
  • Стевановић Мирослава, члан

 

 

МАТЕМАТИКА

Писмени део испита се полаже у петак, 19.08.2016.год. у 0900 сати по следећем распореду:

 

дежурни наставник одељење учионица
Чолић Добрила 2-11, 2-17 и 3-18 106
Стојковић Добрица

Рачић Нада

1-12, 1-13, 311 и 4-13

3-12

107
Павловић Весна 1-16, 2-13, 2-16 и 3-17 108
Спасојевић Жељка 1-11 и 2-12 109

 

 

Усмени део испита се полаже у понедељак, 22.08.2016.год. у учионици бр.107по следећем распореду:

 

одељење време почетка испита
3-12 08:00
1-13 09:00
2-11 11:00
пауза 13:00
2-17 13:30
3-18 16:30
4-13 17:30

 

Комисија:

  • Чолић Добрила, испитивач
  • Рачић Нада, председник комисије
  • разредни старешина, члан (1-13, 2-11, 2-17, 3-12, 3-18 и 4-13)

 

 

 

 

 

 

Усмени део испита се полаже у понедељак, 22.08.2016.год. у учионици бр.108по следећем распореду:

 

одељење време почетка испита
1-12

3-11

08:00
1-11 09:30
2-12 10:30
1-16 12:30
2-13 14:30
2-16 16:15
3-17 17:30

 

Комисија (1-12 и 3-11):

  • Стојковић Добрица, испитивач
  • Спасојевић Жељка, председник комисије
  • разредни старешина (1-12 и 3-11)

 

Комисија (1-11 и 2-12):

  • Спасојевић Жељка, испитивач
  • Павловић Весна, председник комисије

–      разредни старешина (1-11 и 2-12)

 

Комисија (1-16, 2-13, 2-16 и 3-17):

  • Павловић Весна, испитивач
  • Стојковић Добрица, председник комисије
  • разредни старешина (1-16, 2-13, 2-16 и 3-17)

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Писмени део испита се полаже у уторак, 23.08.2016.год. у 0900 сати у учионици бр.108

 

Усмени део испита  се полаже у среду, 24.08.2016.год.у учионици бр.108 по следећем распореду:

 

одељење време почетка испита
1-13

1-14

08:00
1-11

2-11

2-15

09:00
3-11 10:00
3-12 11:30
3-17 12:00

 

 

Комисија:

  • Ћирић Динић Јасмина, испитивач
  • Шаренац Марија, председник комисије
  • Петровић Оливера, члан

 

МЕХАНИКА (2-11, 2-12, 2-15 и 2-16)

ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА (2-17)

Писмени део испита (2-11 и 2-12) се полаже у четвртак, 25.08.2016.год. у 0800 сати у учионици бр.108

Дежурни наставник: Петровић Манић Верица

 

Испит се полаже у четвртак, 25.08.2016.год. у учионици бр.108 према следећем распореду:

одељење време почетка испита
2-15

2-16

10:00
2-17 11:30

 

Комисија (2-15 и 2-16):

  • Петровић Манић Верица, испитивач
  • Васић Софија, председник комисије
  • разредни старешина, члан (2-15, 2-16 и 2-17)

Усмени део испита (2-11 и 2-12) се полаже у петак, 26.08.2016.год. у 08:00 сати у учионици бр.108

Комисија:

– Петровић Манић Верица, испитивач

– Васић Софија, председник комисије

– Томић Слађана, члан

 

ТЕХНОЛОГИЈА ЗА КОМПЈУТЕРСКИ УПРАВЉАНЕ МАШИНЕ (3-11)

ПРОГРАМИРАЊЕ ЗА КОМПЈУТЕРСКИ УПРАВЉАНЕ МАШИНЕ (3-11)

Испит се полаже у четвртак, 25.08.2016.год. у 0900 сати у учионици бр.96

Комисија:

– Раденовић Милијана, испитивач

– Алексић Силвија, председник комисије

– Тошковић Радован, члан

 

МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА (3-11)

Испит се полаже у четвртак, 25.08.2016.год. у 0930 сати у учионици бр.96

Комисија:

– Алексић Глигорић Силвија, испитивач

– Тошковић Радован, председник комисије

– Раденовић Милијана, члан

 

 

 

 

Помоћник директора:

Вемић Дејан

_________________________

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − eight =