РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

 

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ (одељења 1-5 и 3-3)

 

Полаже се у ЧЕТВРТАК  ,15.08. 2019.године у 09:00 часова – писмени део испита, уч.бр.60

и у ПЕТАК, 16.08. 2019. године у 08:00 часова – усмени део испита,  уч. бр.60

 

Комисија у саставу:          – Ђорђевић Силвиа (испитивач за одељење 3-3)

– Ивановић Лидија (испитивач за одељење 1-5)

–  Станојевић Зоран (председник комисије за одељење 3-3)

– Радмиловић Јелена (председник комисије за одељење 1-5)

 

 

 

МАТЕМАТИКА (одељења 1-3,,3-1,3-3,3-4)

 

Писмени део испита полаже се у ПОНЕДЕЉАК,. 19.08.2019.године у 08:00 часова у учионици бр.58

 

Комисија у саставу:          -Карличић Горан (испитивач за 1-3,3-1 и 3-4)

-Пољарац Весна (испитивач за 3-3)

-Стојиловић Новица (председник комисије за 1-3)

-Стојиловић Љиљана (председник комисије за 3-1)

-Станојевић Зоран (председник комисије за 3-3)

-Николић Милена (председник комисије за 3-4)

 

 

 

МАТЕМАТИКА (одељења 1-6,2-4,3-5)

 

Писмени део испита полаже се у ПОНЕДЕЉАК,. 19.08.2019.године у 08:00 часова у учионици бр.57

 

Комисија у саставу:          -Карличић Горан (испитивач)

-Пољарац Весна (члан комисије)

-Ђорђевић Божидар (председник комисије за 1-6)

-Тирнанић Александра (председник комисије за 2-4)

-Панић Сања (председник комисије за 3-5)

 

МАТЕМАТИКА (одељења 1-4,1-5,2-3,2-5,2-6,3-6 и 4-2)

 

Писмени део испита полаже се у ПОНЕДЕЉАК,. 19.08.2019.године у 08:00 часова у учионици бр.60

 

Комисија у саставу:         -Илић Данијела (испитивач за 2-3,2-6 и 3-6)

-Пецељ Коса (испитивач за 1-4,1-5,2-5 и 4-2)

-Ђорђевић Силвиа (председник комисије за 1-4)

-Радмиловић Јелена (председник комисије за 1-5)

-Николић Јелка (председник комисије за 2-3)

-Радојевић Слободан (председник комисије за 2-5)

-Петровић Јелена (председник комисије за 2-6)

-Ђурић Владимир (председник комисије за 3-6)

-Дракулић Радмила (председник комисије за 4-2)

 

МАТЕМАТИКА (одељења 1-3 и 3-1)

 

Усмени део испита полаже се у УТОРАК,20.08.2019.године у 08:00 часова у уч.бр.58

 

Комисија у саставу:          -Карличић Горан

-Пољарац Весна

-Стојиловић Новица (председник комисије за 1-3)

-Стојиловић Љиљана (председник комисије за 3-1)

 

МАТЕМАТИКА (одељења 1-6 и 2-4)

 

Усмени део испита полаже се у УТОРАК,20.08.2019.године у 10:00 часова у уч.бр.58

  Комисија у саставу:          -Карличић Горан

-Пољарац Весна

-Ђорђевић Божидар (председник комисије за 1-6)

-Тирнанић Александра (председник комисије за 2-4)

 

МАТЕМАТИКА (одељења 3-3,3-4 и 3-5)

 

Усмени део испита полаже се у УТОРАК,20.08.2019.године у 12:30 часова у уч.бр.58

 

 

Комисија у саставу:          -Карличић Горан

-Пољарац Весна

-Станојевић Зоран (председник комисије за 3-3)

-Николић Милена (председник комисије за 3-4)

-Панић Сања (председник комисије за 3-5)

 

МАТЕМАТИКА (одељења 1-4,1-5 и 2-3 и 4-2)

 

Усмени део испита полаже се у УТОРАК,20.08.2019.године у 08:00 часова у уч.бр.60

 

Комисија у саставу:              -Илић Данијела

-Пецељ Коса

-Ђорђевић Силвиа (председник комисије за 1-4)

-Радмиловић Јелена (председник комисије за 1-5)

-Николић Јелка (председник комисије за 2-3)

-Дракулић Радмила (председник комисије за 4-2)

 

МАТЕМАТИКА (одељења 2-5,2-6 и 3-6)

 

Усмени део испита полаже се у УТОРАК,20.08.2019.године у 10:00 часова у уч.бр.60

 

Комисија у саставу:              -Илић Данијела

-Пецељ Коса

-Радојевић Слободан (председник комисије за 2-5)

-Петровић Јелена (председник комисије за 2-6)

-Ђурић Владимир (председник комисије за 3-6)

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 1(одељење 1-2)

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 2(одељење 2-1,2-3)

 

Писмени део испита полаже се у СРЕДУ,21.08.2019.године у 08:00 часова у учионици бр.60

 

Комисија у саставу:              -Тирнанић Александра

-Николић Јелка

-Савић Славица

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 1 (одељења 1-2,1-5)

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 2 (одељење 2-3)

 

Усмени део испита полаже се у ЧЕТВРТАК,22.08.2019.године у 08:00 часова у уч.бр 60

 

Комисија у саставу:              -Тирнанић Александра

-Николић Јелка

-Маћешић Марко (председник комисије за 1-2 и 2-3)

-Радмиловић Јелена (председник комисије за 1-5)

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ2 (одељења 2-1 и 2-5)

 

Усмени део испита полаже се у ЧЕТВРТАК,22.08.2019.године у 08:00 часова у уч .бр.57

 

Комисија у саставу:              -Савић Славица

-Станојевић Зоран

-Надашкић Јасминка (председник комисије за 2-1)

-Радојевић Слободан (председник комисије за 2-5)

 

ЕЛЕКТРИЧНА ПОСТРОЈЕЊА (одељење 1-6)

ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ (одељење 2-3)

РАСХЛАДНИ УРЕЂАЈИ (одељење 3-6)

ЕЛЕКТРИЧНА ПОСТРОЈЕЊА (одељење 2-4)

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ (одељење 2-4)

ЕЛЕМЕНТИ АУТОМАТИЗАЦИЈЕ (одељење 3-3)

Полаже се у ПЕТАК,23.08.2019.године у 08:00 часова у кабинету бр.13

 

Комисија у саставу:           -Тирнанић Александра

-Станојевић Зоран

-одељењске старешине наведених одељења(председници комисије)

 

 ФИЗИКА (одељење 1-6)

ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА (одељење 2-4)

МЕРЕЊА У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ (одељење 3-3)

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА ИСПИТИВАЊЕМ (одељење 3-3)

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ (одељење 3-6)

 

Полаже се у ПЕТАК, 16.08.2019.године у 08:00 часова у кабинету бр.13

 

Комисија у саставу:

-Николић Јелка

-Станојевић Зоран

-Стојиловић Љиљана

-одељењске старешине наведених одељења (председници комисије)

 

 

Иван Совтић                                      

 

Погледајте и...

Comments are closed.