РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ и ЗАВРШНОГ ИСПИТА у августовском испитном року школске 2011/2012.

Техничка школа
Дел.бр. Подручје рада:
Смедерево
13.08.2012.год.
МАШИНСТВО и ОБРАДА МЕТАЛА и САОБРАЋАЈ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА
МАТУРСКОГ и ЗАВРШНОГ ИСПИТА
у августовском испитном року школске 2011/2012.

МАТУРСКИ ИСПИТ

– Пријављивање матурског испита 27.08.2012. од 10,00 – 12,00 час. у бр. 50.
– I састанак ИСПИТНОГ ОДБОРА 28.08.2012. у 8,30 час.

– Писмени испит из Српског језика за одељења 4/11, 4/12
Одржаће се 28.08.2012. – од 9,00 – 12,00 у уч.бр.59.
Комисија:
1.Шиљић Стеван
2.Марковић Драгана
3. Стевановић Далиборка

– ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ –

Одржаће се 29.08.2012. у 8,00 час.
4/11, 4/12; – у уч.бр. 6.
Комисија: 1.Бугариновић Владан
2.Маринковић Дубравка
3. Алексић Силвија
4. Јањић Љубина

-УСМЕНА ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА –

Одржаће се 30.08.2012. у 8,00 час.
4/11; у уч .бр. 6.

Комисија: 1. Бугариновић Владан
2. Братић Вукашин
3. Јовановић Александар
4/12 ; у уч. 5.

Комисија: 1. Јањић Љубина
2. Тошковић Радован
3. Алексић Силвија
ЗАВРШНИ ИСПИТ

– Пријављивање завршног испита 27.08.2012. од 10,00 – 12,00 у бр.50.

– Извлачење тема за практичан рад 28.08. 2012. у 9,00 час. у својим радионицама

– 29.08. 2012. год. од 8,00 час. израда практичног рада у својим радионицама

-ОДБРАНА ЗАВРШНОГ ИСПИТА-
За одељења 3/13 одржаће се 30.08.2012. у 8,00 час. у својим радионицама
– АУТОМЕХАНИЧАР, БРАВАР, МЕХАНИЧАР ХИДРАУЛИКЕ И ПНЕУМАТИКЕ
Комисија: 1. Александар Станковић
2. Братислав Раденовић
3. Драгана Марковић
4. Добрица Пешић
5. Ивана Јанојлић
6. Зоран Лукић
7. Радован Тошковић

За одељења 3/14 одржаће се 30.08.2012. у 9,00 час. у својим радионицама
– ИНСТАЛАТЕР, МАШИНБРАВАР, ЗАВАРИВАЧ
Комисија: 1. Милан Радивојевић
2. Слађана Петровић
3. Драгоје Милосављевић
4. Драган Станковић
5. Братислав Раденовић
6. Мирослава Стевановић
7. Марија Шаренац
– Одељење 3/15 – Оператер машинске обраде
29.8.2012.год. у 9,00 часова- практичан рад на конвенционалним машинама
29.8.2012. год. у 12,00 часова-практичан рад на ЦНЦ -машинама
Комисија :
1.Димитријевић Момчило 2. Јакшић Снежана 3.Динчић Миомир
1.Перишић Светислав 2. Раденовић Милијана 3.Мишковић Иван
1. Јовановић Александар 2. Раденовић Милијана 3.Мишковић Иван
1. Братић Вукашин 2. Јакшић Снежана 3.Динчић Миомир

– За одељења 3/18 -Возач моторних возила одржаће се 30.08.2012. у 8,00 час у уч.бр. 8 .
Комисија: 1. Лазић Дарко
2. Дејан Вемић
3. Марко Радмиловић
4. Владимир Адамовић

УЧЕНИЦИ СА ПОСЕБНИМ ПОТРЕБАМА

Пријављивање завршног испита за одељења 1/19 с, 1/20 с
27.08.2012. од 9,00 – 10,00 час.

ИЗРАДА ПРАКТИЧНОГ РАДА 29.08.2012. у 8,00час . у бр. 21. и 11.

ОДБРАНА ЗАВРШНОГ ИСПИТА 30.08.2012. у 8,00 у бр. 11.

Комисија : 1. Манић Новица
2. Јовановић Милорад
3. Ђурђевић Мирјана
4. Реџић Миодраг
5. Јованов Злата

II састанак ИСПИТНОГ ОДБОРА одржаће се 30.08.2012.год.у 10,00 час.

ВД ДИРЕКТОР

Верица Петровић Манић

Погледајте и...

Comments are closed.