РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ И ЗАВРШНОГ ИСПИТА У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2012/2013. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

Техничка школа

Смедерево

Дел. Бр.1742/1

13.8.2013.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА

У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2012/2013. ГОДИНЕ

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА  И  МЕТАЛУРГИЈА

 

ПИСМЕНИ ИСПИТ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

                       Полаже се 28.8. 2013. у     9:00   часова у учионици бр. 56

Комисија:

Јелена Хајошевић

Ивановић Лидија

Ђорђевић Силвиа

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТИ

 За одељења (IV/1, IV/2 ) 

 Полажу се 29.8.2013. у 8:00 часова у кабинету бр. 102

Комисија :

– Дракулић Радмила

– Војиновић Душан

– Станковић Слађана

– Траиловић Звонко

– Ђорђевић Надашкић Јасминка

 

За одељења (IV/3, IV/4)

Полаже се 29.8.2013. у 8:00 часова у кабинету бр. 13

Комисија:

– Новица Стојиловић

–  Оливера Савић

–  Зоран Станојевић

– Иван Совтић

За одељење (IV/5)

Полаже се 29.8.2013. у 8:00 часова у кабинету бр. 38

Комисија:

– Новаковић Миланка

–  Радосављевић Светлана

–  Радовановић Весна

 

УСМЕНА ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

 

За одељења (IV/1, IV/2 ) 

30.8.2013. године у 8:00 у кабинету бр.102

Комисија:

–  Спасић Јања

–  Станковић Слађана

– Траиловић Звонко

– Ђорђевић Надашкић Јасминка

 

За одељења (IV/3, IV/4)

Полаже се 30..8.2013. у 8:00 часова у кабинету бр. 13

Комисија:

– Новица Стојиловић

–  Оливера Савић

–  Зоран Станојевић

– Иван Совтић

За одељење (IV/5)

Полаже се 30.8.2013. у 8:00 часова у кабинету бр. 38

 

Комисија:

– Новаковић Миланка

–  Радосављевић Светлана

–  Радовановић Весна

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА

У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2012/2013. ГОДИНЕ

ОДБРАНА ПРАКТИЧНОГ  РАДА  НА  ЗАВРШНОМ  ИСПИТУ

ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧАР ЗА МАШИНЕ И ОПРЕМУ (III/5)

ЕЛЕКТРОИНСТАЛАТЕР(III/5)                

Полаже се 30.8.2012.  у  8:00   у броју  17

Комисија:

–  Шаренац Ненад

–  Нешић Александар

–  Радојевић Слободан

 

ЕЛЕКТРОМЕХ. ЗА ТЕРМИЧКЕ И РАСХЛАДНЕ УРЕЂАЈЕ (III/6)

                    Полаже се 30.8.2013.  у  8:00   часова  у  броју  43.

Комисија:

– Миновић Мијаило

– Ковачевић Голуб

– Тирнанић Александра

 

 

АУТОЕЛЕКТРИЧАР (III/7) 

– Полаже се 29. и 30.8.2013.  у  8:00   часова  у  броју  40.

Комисија:

– Маринковић Ненад

– Вукашиновић Драгослава

– социјални партнер

 

помоћник директора

Јелка Николић

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + 12 =