РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКИХ И ЗАВРШНИХ ИСПИТА – МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ

1Maturski mašinstvo – saobraćaj 2020. – pdf za preuzimanje

ТЕХНИЧКА ШКОЛА

дел.бр.

Смедерево

ПОДРУЧЈЕ РАДА:  МАШИНСТВО  И  САОБРАЋАЈ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

МАТУРСКОГ ИСПИТА И ЗАВРШНОГ ИСПИТА у ЈУНУ, школске  2019/2020. годинe

ПИСМЕНИ ИСПИТ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

Полаже се у понедељак, 8. јуна 2020.год. у 0900 часова  по распореду

одељење учионица дежурни наставник координатор
4-11 70 Шаренац Марија Динић Весна
72 Денић Зорица
4-12 60 Петровић Никола Рајић Наташа
59 Обрадовић Нада
     

4-13

 

58 Голић Бранивој Рајић Наташа
57 Дабулханић Милош
56 Спајић Никола

          Комисија:

  • Рајић Наташа
  • Динић Весна
  • Марковић Драгана

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ ЗА МАТУРСКИ ИСПИТ

 

МАТЕМАТИКА (4-11 и 4-12)

 Полаже се у уторак, 9. јуна 2020.год. у 0900 часова у учионици број 60 по распореду

           Комисија: 

  • Спасојевић Жељка
  • Павловић Весна
  • Динић Весна

АУТОМАТИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ И ФЛЕКС. ПРОИЗВОДНИ СИСТЕМИ (4-11)

ТЕХНОЛОГИЈА ЗА КОМПЈУТЕРСКИ УПРАВЉАНЕ МАШИНЕ (4-11)

ИСПИТИВАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА (4-12)

Полажу се у уторак, 9. јуна 2020.год. у 0800 часова у кабинету бр. 95 по распореду

                      Комисија:

  • Тошковић Радован
  • Раденовић Братислав
  • Раденовић Милијана

 ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ (4-13)

ГАРАЖЕ, СЕРВИСИ И ПАРКИРАЛИШТА (4-13)

ОСНОВИ ПУТЕВА И УЛИЦА (4-13)

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА САОБРАЋАЈА (4-13)

          Полажу се у уторак, 9. јуна 2020.год. у 0900 часова у кабинету бр.94 по распореду

                      Комисија:

  • Бајић Ј. Александра
  • Анђелковић Бобан
  • Терзић Ленка
  • Петровић Никола (од 900 до 1000)

УСМЕНА  ОДБРАНА  МАТУРСКОГ  ИСПИТА

ПРОЈЕКТОВАЊЕ ТЕХНОЛОШКИХ СИСТЕМА (4-11)

Полаже се у среду, 10. јуна 2020.год. у 0900 часова у кабинету бр.26

по распореду (5 ученика/сат)

 

                      Комисија:

  • Братић Вукашин
  • Јовановић Александар
  • Бугариновић Владан

 

МОДЕЛИРАЊЕ  МАШИНСКИХ  ЕЛЕМЕНАТА  И  КОНСТРУКЦИЈА (4-12)

КОНСТРУИСАЊЕ (4-12)

Полаже се у среду, 10. јуна 2020.год. у 0830 часова у кабинету бр.80

по распореду (5 ученика/сат)

 

                      Комисија:

  • Спасојевић Жељка
  • Петровић Манић Верица
  • Стевановић Мирослава
  • Алексић Г. Силвија (од 830 до 930)

 

МОТОРИ И МОТОРНА ВОЗИЛА (4-13)

БЕЗБЕДНОСТ САОБРАЋАЈА (4-13)

ГАРАЖЕ, СЕРВИСИ И ПАРКИРАЛИШТА (4-13)

Полаже се у среду, 10. јуна 2020.год. у 0800 часова у кабинету бр.94

по распореду (5 ученика/сат)

 

                      Комисија:

  • Радмиловић Марко
  • Терзић Ленка
  • Ђаков Момчило

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ

 

ВОЗАЧ  МОТОРНИХ ВОЗИЛА (3-16)

Полаже се у понедељак, 8. јуна 2020.год. у 1230 часова у кабинету бр.94

по распореду (5 ученика/сат)

                      Комисија:

  • Адамовић Владимир
  • Радмиловић Марко
  • Терзић Ленка

РУКОВАЛАЦ  СРЕДСТВИМА  УНУТРАШЊЕГ  ТРАНСПОРТА (3-17)

Полаже се у понедељак, 8. јуна 2020.год. у 1200  часова у кабинету бр.92

по распореду (5 ученика/сат)

 

                      Комисија:

  • Шипетић Александар
  • Бајић Ј. Александра
  • Орлић Никола

ЗАВАРИВАЧ (3-13)

Полаже се у понедељак, 8. јуна 2020.год. у 1100 часова у радионици бр.36

по распореду (4 ученика/сат)

 

                      Комисија:

  • Милосављевић Драгоје
  • Стевановић Мирослава
  • Томић Слађана

ОПЕРАТЕР МАШИНСКЕ ОБРАДЕ – СТРУГАР –конвенционалне машине (3-14)

Полаже се у понедељак, 8. јуна 2020.год.  у 1230 часова у радионици бр.25

 

                      Комисија:

  • Димитријевић Момчило
  • Цветковић Мирослав
  • Ранчић Милан, социјални партнер

 

ОПЕРАТЕР МАШИНСКЕ ОБРАДЕ – ГЛОДАЧ –конвенционалне машине (3-14)

Полаже се у понедељак, 8. јуна 2020.год.  у 1300 часова у радионици бр.39

 

                      Комисија:

  • Филиповић Саша
  • Раденовић Милијана
  • Ранчић Милован, социјални партнер

 

ОПЕРАТЕР МАШИНСКЕ ОБРАДЕ – БРУСАЧ –конвенционалне машине (3-14)

Полаже се у понедељак, 8. јуна 2020.год. у 1200  часова у радионици бр.33

 

                      Комисија:

  • Милићевић Драган
  • Јанојлић Ивана
  • Ранчић Милован, социјални партнер

 

ОПЕРАТЕР МАШИНСКЕ ОБРАДЕ – CNC – СТРУГАР (3-14)

Полаже се у уторак, 9. јуна 2020.год. у 0900 часова у кабинет бр.26

 

                      Комисија:

  • Братић Вукашин
  • Јакшић Снежана
  • Ранчић Милан, социјални партнер

 

ОПЕРАТЕР МАШИНСКЕ ОБРАДЕ – CNC – ГЛОДАЧ (3-14)

Полаже се у уторак, 9. јуна 2020.год.  у 0830 часова у кабинет бр.20

 

                      Комисија:

  • Јовановић Александар
  • Цветковић Мирослав
  • Ранчић Милован, социјални партнер

 

ОПЕРАТЕР МАШИНСКЕ ОБРАДЕ – CNC – БРУСАЧ (3-14)

Полаже се у уторак, 9. јуна 2020.год.  у 1200 часова у кабинету бр.26

 

                      Комисија:

  • Цветковић Мирослав
  • Јанојлић Ивана
  • Ранчић Милан, социјални партнер

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ

ЗА УЧЕНИКЕ СА ПОСЕБНИМ ПОТРЕБАМА

 

БРАВАР  (3-18)

Полаже се у  понедељак, 8. јуна 2020.год. у 900  часова у радионици бр.21

 

                      Комисија:

  • Јовановић Милорад
  • Манић Новица
  • Манић Петровић Верица

 

ПРИПРЕМАЧ НАМИРНИЦА (2-7)

 

Полаже се у  понедељак, 8. јуна 2020.год. у 700  часова у радионици бр.11

 

Комисија:

  • Миновић Ана
  • Плавшић Александра
  • Јованов Злата

 

 

                                                                                           Помоћник директора

Вемић Дејан

Погледајте и...

Comments are closed.