РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У ОКТОБРУ ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ  ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

 РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У ОКТОБРУ ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ  ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

 

 СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

Полаже се у УТОРАК, 20.10. 2020.године у 11:45 часова – писмени део испита, уч.бр.60

и у ЧЕТВРТАК, 22.10. 2020. године у 11:45 часова – усмени део испита, уч. бр.60

Комисија у саставу:

Марковић Драгана

Стевановић Далиборка

Ђорђевић Силвиа

 ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Полаже се у УТОРАК, 20.10.2020.године у 11:45 часова-писмени део испита,уч.бр.70

и у ЧЕТВРТАК, 22.10.2020.године у 11:45 часова    -усмени део испита,уч.бр.70

Комисија у саставу:

Радмиловић Јелена

Гарић Милица

Шаренац Марија

МАТЕМАТИКА

Полаже се у ПЕТАК, 23.10.2020. године у  11:45 часова – писмени део испита у  уч.бр.60

и у ПОНЕДЕЉАК, 26.10.2020. године у 11:45 часова – усмени део испита, уч.бр.60

Комисија у саставу:

Спасојевић Жељка

Рачић Нада

Карличић Горан

 

 ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Полаже се у СРЕДУ, 21.10..2020.год. у 14:35часова испред сале за физичко васпитање

Комисија у саставу:

Дабулханић Милош

Шулкић Светлана

Шипетић Александар

 ИСТОРИЈА

 УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

ВЕРСКА НАСТАВА

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА

Полаже се у СРЕДУ, 28.10.2020.год. у 12:00 часова у уч.бр.60

Комисија у саставу:

Голић Бранивој

Ђорђевић Божидар

Шипка Милена

Денић Зорица

 

 ХЕМИЈА

 БИОЛОГИЈА

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,19.10.2020.год. у 12:00 часова у уч.бр.60

Комисија у саставу:

Стојиловић Љиљана

Обрадовић Нада

Ранковић Јасмина

 

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

 ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК, 26.10.2020.године у 12:00 часова у бр.94

Комисија у саставу:

Петровић Никола

Шакић Тања

Шипка Милена

 

ЕЛЕКТРОНИКА

 ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА

 ПРИМЕНА РАЧУНАРА У ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ

Полаже се у УТОРАК,20.10.2020.године у 13:00 часова у уч.бр.102

Комисија у саставу:

Станковић Слађана

Савић Славица

Јоцић Жаклина

 

 ЕЛЕМЕНТИ АУТОМАТИЗАЦИЈЕ

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ

 ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА ИСПИТИВАЊЕМ

ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА

Полаже се у СРЕДУ,21.10.2020.године у 12:00часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

Tирнанић Александра

Николић Јелка

Станојевић Зоран

 

 РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

 ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

 НОВЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ У АУТОМОБИЛСКОЈ ИНДУСТРИЈИ

 ПЛЦ КОНТРОЛЕРИ

Полаже се у СРЕДУ, 21.10.2020.године у 12:00часова у број 82

Комисија у саставу:

Лазаревић Јасна

Радојевић Слободан

Радивојевић Милан

Нушевић Љубомир

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

 ЕЛЕКТРОТЕРМИЧКИ УРЕЂАЈИ

 ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ

 ЕЛЕКТРИЧНО ПОКРЕТАЊЕ

 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ

 ЕЛЕКТРИЧНИ И ЕЛЕКТРОНСКИ СИСТЕМИ НА ВОЗИЛИМА

 

Полаже се у  УТОРАК 27.10.2020.године у 12:00часова у кабинету бр.13

 

Комисија у саставу:

Стојиловић Новица

                                                Савић Славица

Радојевић Слободан

 

 

 МИКРОКОНТРОЛЕРИ

 РАЧУНАРСКА ГРАФИКА И МУЛТИМЕДИЈА

 ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ

 Полаже се у УТОРАК,  27.10.2020.године у 12:00 часова у бр.102

Комисија у саставу:

Маћешић Марко

Алексић Иван

Вукићевић Јасна

 

 ОДЛАГАЊЕ ОТПАДА

 

Полаже се у ЧЕТВРТАК, 22.10.2020.године у 11:45 часовау бр.38

Комисија у саставу:

Лукић Зоран

Милојевић Немања

Петровић Јелена

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (етпу,емтру)

 

 Полаже се у ЧЕТВРТАК, 29.10.2020.године у 12:00 часова у бр.14

Комисија у саставу:

Станковић Радослав

Ђорђевић Срђан

Васић Радиша

 

 

Иван Совтић

Погледајте и...

Comments are closed.