РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У ДЕЦЕМБРУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У ДЕЦЕМБРУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

 СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК, 16.12. 2019.године у 13:10 часова – писмени део испита, уч.бр.70

и у УТОРАК, 17.12. 2019. године у 13:10 часова – усмени део испита:  уч. бр.72 .

Комисија у саставу:

Ђорђевић Силвиа

Ивановић Лидија

Гарић Милица

Тошковић Снежана

 

  МАТЕМАТИКА

Полаже се у УТОРАК, 24.12.2019. године у  10:00 часова – писмени део испита: уч.бр.6

и у СРЕДУ  25.12.2019. године у 11:45 часова – усмени део испита, уч.бр.8

Комисија у саставу:

Карличић Горан

Пецељ Коса

Пољарац Весна

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (емтру,еи)

ОСНОВИ ПРАКТИЧНИХ ВЕШТИНА (ае)

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,16.12.2019.год. у 13:00 часова у кабинету број 14

Комисија у саставу:

Станковић Радисав

Бајић Драган

Шаренац Ненад

РЕЦИКЛАЖА МАТЕРИЈАЛА

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,16.12.2019.године у 13:00 часова у кабинету број 38

Комисија у саставу:

Јелена Петровић

Радовановић Весна

Витошевић Миомир

 

ТЕХНОЛОГИЈА ПРЕРАДЕ МЕТАЛА

Полаже се у СРЕДУ,18.12.2019.године у 13:10 часова у кабинету бр.38

Комисија у саставу:           Јелена Петровић

Радовановић Весна

Витошевић Миомир

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

 СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

Полаже се у УТОРАК,17.12.2019.године у 09:30 часова у учионици број 72

Комисија у саставу:            Шипка Милена

Денић Зорица

Обрадовић Нада

Јованов Злата

 

 

ИСТОРИЈА

ФИЗИКА

Полаже се у ПЕТАК,20.12.2019.године у 09:45 часова у учионици број 56

Комисија у саставу:

Ђорђевић Божидар

Ранчић Милица

Стојиловић Љиљана

ЕЛЕКТРОНИКА

МЕРЕЊА У АУТОМАТИЦИ

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,23.12.2019.године у 13:10 часова у кабинету број 101

Комисија у саставу:

Станковић Слађана

Јоцић Жаклина

Михић Љиљана

 

МОТОРИ СА УНУТРАШЊИМ САГОРЕВАЊЕМ

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,23.12.2019.године у 13:10 часова у учионици број 70

Комисија у саставу:

Радивојевић Милан

Лукић Зоран

Спасић Далибор

 

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

БИОЛОГИЈА

ВЕРСКА НАСТАВА

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

Полаже се у УТОРАК,24.12.2019.године у 09:45 часова у учионици број 72

Комисија у саставу:

Тања Шакић

Нада Обрадовић

Шипка Милена

Јовановић Стефан

ГЕОГРАФИЈА

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,23.12.2019.године у 09:45 часова у кабинету број 82

Комисија у саставу:

Јовановић Добрисав

Јованов Злата

Стојиловић Љиљана

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ (трећи степен)

ЕЛЕКТРОТЕРМИЧКИ УРЕЂАЈИ

ЕЛЕКТРИЧНА ВУЧА

ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА

Полаже се у УТОРАК,24.12.2019.године у 13:15 часова у кабинету број 13

Комисија у саставу:

Нушевић Љуба

Савић Славица

Николић Јелка

Стојиловић Новица

 

 

 

 

 

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊЕ

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ ЈАКЕ СТРУЈЕ

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА ИСПИТИВАЊЕМ

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА РЕГУЛАЦИЈОМ ЕМП

Полаже се у ЧЕТВРТАК,26.12.2019.године у 09:30 часова у кабинету  број 13

Комисија у саставу:

Станојевић Зоран

Стојиловић Новица

Тирнанић Александра

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Полаже се у ПЕТАК,20.12.2019.године у 08:30 у фискултурној сали

Комисија у саставу:

Ђурић Владимир

Панић Сања

Шипетић Александар

 

 

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ (електромех.за машине и опрему)

Полаже се у понедељак 23.12.2019.године у 13:00 часова у каб.бр.17

Комисија у саставу:

Шаренац Ненад

Станковић Радисав

Бајић Драган

 

 

 

Иван Совтић

           

Погледајте и...

Comments are closed.