РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

 

  СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 

Полаже се у ЧЕТВРТАК, 15.08. 2019.године у 09:00 часова – писмени део испита, уч.бр.60

и у ПЕТАК, 16.08. 2019. године у 08:00 часова – усмени део испита:  уч. бр.60 .

Комисија у саставу:

Ивановић Лидија

Ђорђевић Силвиа

Николић Милена

 

  МАТЕМАТИКА

 

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК, 19.08.2019. године у  08:00 часова – писмени део испита: уч.бр.60,

и у УТОРАК  20.08.2019. године у 12:00 – усмени део испита, уч.бр.60.

Комисија у саставу:

Илић Данијела

Пецељ Коса

Пољарац Весна

 

ГРАЂАНСКО  ВАСПИТАЊЕ

ВЕРСКА  НАСТАВА

СОЦИОЛОГИЈА

Полаже се у ЧЕТВРТАК, 15.08.2019. године у 09:00 часова, уч.бр.80

Комисија у саставу:

Денић Зорица

Шипка Милена

Јовановић Стефан

 

МЕРЕЊА  У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА ИСПИТИВАЊЕМ

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА РЕГУЛАЦИЈОМ ЕМП

Полаже се у ПЕТАК,16.08.2019.године у 08:00 часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

Николић Јелка

Станојевић Зоран

Стојиловић Новица

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 1

Полаже се у СРЕДУ,21.08.2019.године  у 08:00 часова-писмени део испита уч.бр.60

и у ЧЕТВРТАК,22.08.2019.године у 08:00 часова-усмени део испита уч .бр.60

Комисија у саставу:

Стојиловић Новица

Тирнанић Александра

Николић Јелка

 

РАЧУНАРИ

Полаже се у УТОРАК,20.08.2019.године у 08:00 часова у кабинету бр.102

Комисија у саставу:

Надашкић Јасминка

Траиловић Звонко

Стефановић Драган

 

ИСТОРИЈА

Полаже се у СРЕДУ,21.08.2019.године у 08:00 часова у уч.бр.113

Комисија у саставу:

Ђорђевић Божидар

Ранчић Милица

Јовановић Добрисав

 

МИКРОКОНТРОЛЕРИ

Полаже се у СРЕДУ,21.08.2019.године у 08:00 часова у кабинету бр.91

Комисија у саставу:

Маћешић Марко

Радовановић Жарко

Нушевић Љубомир

 

МЕРЕЊА У АУТОМАТИЦИ

ЕЛЕКТРОНИКА

ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА

ОСНОВЕ АУТОМАТСКОГ УПРАВЉАЊА

Полаже се у ЧЕТВРТАК,22.08.2019.године у 08:00 часова у уч.бр.113

Комисија у саставу:

Станковић Слађана

Јоцић Жаклина

Михић Љиљана

 

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊЕ

ЕЛЕМЕНТИ АУТОМАТИЗАЦИЈЕ

ЕЛЕКТРОТЕРМИЧКИ УРЕЂАЈИ

Полаже се у ПЕТАК,23.08.2019.године у 08:00 часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

Тирнанић Александра

Стојиловић Новица

Станојевић Зоран

 

ТЕХНОЛОГИЈА ПРЕРАДЕ МЕТАЛА

РЕЦИКЛАЖА МАТЕРИЈАЛА

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

Полаже се у ЧЕТВРТАК,22.08.2019.године у 08:00 часова у кабинету бр.38

Комисија у саставу:

Радовановић Весна

Петровић Јелена

Обрадовић Нада

 

РЕЦИКЛАЖА КОМУНАЛНОГ ОТПАДА

МАШИНЕ И УРЕЂАЈИ У МЕТАЛУРГИЈИ

Полаже се у ПЕТАК,23.08.2019.године у 08:00 часова у кабинету бр.38

 Комисија у саставу:

Витошевић Миомир

Лукић Зоран

Петровић Јелена

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА

Полаже се у ПЕТАК,23.08.2019.године у 11:00 часова у кабинету бр.14

Комисија у саставу:

Станковић Радисав

Станковић Драган

Радојевић Слободан

 

           

 

Иван Совтић

Погледајте и...

Comments are closed.