РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТУ 2013. – ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА

У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2012/2013. ГОДИНЕ 

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

  

ЕКОЛОГИЈА

Полаже се у понедељак  19.8.2013. године у 10:00 часова у бр. 107

Комисија у саставу:

  1. Нада Обрадовић
  2. Милосав Пантић
  3. Љиљана Стојиловић
  4. Виолета Обрадовић

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

Полажу се у понедељак  19.8.2013. године у 10:00 часова у бр. 60

Комисија у саставу:

  1. Славица Савић
  2. Оливера Савић
  3. Горан Карличић

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Полаже се у понедељак  19.8.2013. године у 10:00 часова у бр. 59

Комисија у саставу:

  1. Снежана Димитријевић Тошковић
  2. Милица Гарић
  3. Јелица Рајковић

 

КОНТРОЛА КВАЛИТЕТА ПРОИЗВОДА

Полаже се у понедељак  19.8.2013. године у 10:00 часова у бр. 38

Комисија у саставу:

  1. Миланка Новаковић
  2. Светлана Радосављевић
  3. Југослава Филиповић

 

ТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ

Полажу се у уторак 20.8.2013. године у 9:00 часова у бр. 60

Комисија у саставу:

  1. Горан Карличић
  2. Славица Савић
  3. Оливера Савић

 

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊЕ

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА ИСПИТИВАЊЕМ

МЕРЕЊА У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ

ЕЛЕКТРОМОТОРНИ ПОГОН

Полажу се у уторак 20.8.2013. године у 9:00 часова у бр. 13

Комисија у саставу:

  1. Зоран Станојевић
  2. Иван Совтић
  3. Драгослава Вукашиновић

 

МАТЕМАТИКА

Полаже се у среду 21.8.2013. године у 9:00 часова у бр. 56

Комисија у саставу:

  1. Весна Пољарац
  2. Горан Карличић
  3. Данијела Илић

 

ОСНОВЕ ПРАКТИЧНИХ ВЕШТИНА

Полажеу се у среду 21.8.2013. године у 9:00 часова у бр. 14

Комисија у саставу:

  1. Александар Нешић
  2. Ненад Маринковић
  3. Радосав Станковић

 

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ

МОТОРИ СА УНУТРАШЊИМ САГОРЕВАЊЕМ

Полажу се у четвртак 22.8.2013. године у 9:00 часова у бр. 13

Комисија у саставу:

  1. Јадранка Чукић
  2. Јања Спасић
  3. Зоран Станојевић
  4. Александра Тирнанић

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

Полажу се у петак 23.8.2013. године у 9:00 часова у бр. 60

Комисија у саставу:

  1. Силвиа Ђорђевић
  2. Јелена Хајошевић
  3. Божидар Ђорђевић
  4. Никола Петровић

 

ЕЛЕМЕНТИ АУТОМАТИЗАЦИЈЕ

Полажу се у петак 23.8.2013. године у 9:00 часова у бр. 13

Комисија у саставу:

  1. Љубомир Нушевић
  2. Славица Савић
  3. Иван Совтић

 

 

 МАТУРСКИ ИСПИТ

СРПСКИ ЈЕЗИК

Полаже се у среду 28.8.2013. године у 9:00 часова у бр. 56

Комисија у саставу:

  1. Силвиа Ђорђевић
  2. Лидија Ивановић
  3. Јелена Хајошевић

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

КОНТРОЛА КВАЛИТЕТА ПРОИЗВОДА

Полаже се у четвртак 29.8.2013. године у 8:00 часова у бр. 38

Комисија у саставу:

  1. Миланка Новаковић
  2. Светлана Радосављевић
  3. Весна Радовановић

ЕЛЕКТРИЧНО ПОКРЕТАЊЕ

Полаже се у четвртак 29.8.2013. године у 8:00 часова у бр. 13

Комисија у саставу:

  1. Зоран Станојевић
  2. Новица Стојиловић
  3. Иван Совтић

РАЧУНАРСКЕ МРЕЖЕ И КОМУНИКАЦИЈЕ

Полаже се у четвртак 29.8.2013. године у 8:00 часова у бр. 102

Комисија у саставу:

  1. Душан Војиновић
  2. Звонко Траиловић
  3. Радмила Дракулић

ОДБРАНА МАТУРСКОГ РАДА

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА ИСПИТИВАЊЕМ

Полаже се у петак 30.8.2013. године у 8:00 часова у бр. 13

Комисија у саставу:

  1. Зоран Станојевић
  2. Новица Стојиловић
  3. Иван Совтић

ОСНОВЕ АУТОМАТСКОГ УПРАВЉАЊА

Полаже се у петак 30.8.2013. године у 8:00 часова у бр. 102

Комисија у саставу:

  1. Јања Спасић
  2. Слађана Станковић
  3. Звонко мТраиловић
  4. Јасминка Надашкић Ђорђевић

 

КОНТРОЛА КВАЛИТЕТА ПРОИЗВОДА

Полаже се у петак 30.8.2013. године у 8:00 часова у бр. 38

Комисија у саставу:

  1. Миланка Новаковић
  2. Светлана Радосављевић
  3. Весна Радовановић

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ

АУТОЕЛЕКТРИЧАР

Извлачење тема за завршни испит 28.8.2013 у 9:00 часова

Полаже се у петак 30.8.2013. године у 8:00 часова у бр. 40

Комисија у саставу:

  1. Ненад Маринковић
  2. Драгослава Вукашиновић
  3. Бобан Валигура

 

ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧАР ЗА ТЕРМИЧКЕ И РАСХЛАДНЕ УРЕЂАЈЕ

Извлачење тема за завршни испит 28.8.2013 у 9:00 часова

Полаже се у петак 30.8.2013. године у 8:00 часова у бр. 43

Комисија у саставу:

  1. Мијаило Миновић
  2. Александра Тирнанић
  3. Голуб Ковачевић

 

 

помоћник директора

Јелка Николић

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + 18 =