РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛУ ШКОЛСКЕ 2015/2016. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

ВАНРЕДНИХ ИСПИТА

У АПРИЛУ  ШКОЛСКЕ 2015/2016. ГОДИНЕ

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК  И КЊИЖЕВНОСТ

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК, 18. 04. 2016.године у 9:00 часова- писмени део испита, уч.бр.77

и у СРЕДУ, 20.04. 2016. године у 13:15 – усмени део испита уч. бр.77 .

Комисија у саставу:

Ђорђевић Силвиа – дежурна на писменом

Николић  Милена

Рашковић  Наташа

Тошковић  Снежана – дежурна на писменом

Ивановић  Драгица

Гарић  Милица

 

МАТЕМАТИКА

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК, 18.04.2016. године у  7:00 часова – писмени део испита, уч.бр.106,

и у СРЕДУ 20.04. 2016. године у 13:15 – усмени део испита, уч.бр.80.

Комисија у саставу:

Пецељ Коса      –   дежурна на писменом

Пољарац Весна

Илић Данијела

 

ТЕХНИЧКО  ЦРТАЊЕ

МОТОРИ  СУС

УПРАВЉАЊЕ  ОТПАДОМ

ОСНОВЕ  МАШИНСТВА

ХЕМИЈА

Полаже се у ЧЕТВРТАК, 21.04.2016. године у  8:00 часова у уч.бр.5.

Комисија у саставу:

Чукић Јадранка

Новаковић  Миланка

Лукић  Зоран

Ранковић  Јасмина

 

ПРАКТИЧНА  НАСТАВА 1

МОТОРНА  ВОЗИЛА

БИОЛОГИЈА

ГЕОГРАФИЈА

МУЗИЧКА  УМЕТНОСТ

Полажу се у ПЕТАК, 22.04.2016. године у 13:10  часова у кабинету бр.80.

Комисија у саставу:

Чукић  Јадранка

Обрадовић  Нада

Јовановић  Добрисав

Милошевић  Радмила

Шаренац  Ненад

Пешић Добрица

 

ЛИКОВНА  КУЛТУРА

УСТАВ  И  ПРАВА  ГРАЂАНА

ВЕРСКА   НАСТАВА

ИЗАБРАНИ  СПОРТ

Полажу се у ПОНЕДЕЉАК ,25.04.2016. године у 8:30 часова у спортској хали и у  уч.бр.77                   Комисија у саставу:

Јованов Злата

Шипка Милена

Панић Сања

Ђурић  Владимир

Недељковић  Немања

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 1

ЕЛ.МЕРЕЊА И ЕЛЕКТРОНИКА

ЕЛЕКТРИЧНЕ  ИНСТАЛАЦИЈЕ

ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЈЕ ЈАКЕ СТРУЈЕ

ЕЛЕКТРИЧНИ И ЕЛЕКТРОНСКИ СИСТЕМИ НА ВОЗИЛИМА

ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА

ПРОИЗВОДНЈА И ПРЕНОС ЕЛ.ЕНЕРГИЈЕ

АПЛИКАТИВНИ  СОФТВЕР

Полаже се у УТОРАК , 26.04.2016. године у 13:10 часова у лаб.бр.13

Комисија у саставу:

Спасић  Јања

Совтић  Иван

Стефановић  Милан

Радојевић  Слободан

Надашкић  Јасминка

 

ЕЛЕКТРОТЕРМИЧКИ  УРЕЂАЈИ

ПРАКТИЧНА  НАСТАВА  2

ПРОГРАМИРАЊЕ

ЕЛЕМЕНТИ  АУТОМАТИЗАЦИЈЕ

РАЧУНАРИ

Полажу се у СРЕДУ ,27.04.2016. године у 13:10 часова у уч.бр. 102

Комисија у саставу:

Станојевић  Зоран

Маћешић  Марко

Траиловић  Звонко

Надашкић  Јасминка

Ковачевић  Голуб

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ

 ЗА ЗАНИМАЊЕ : АУТОЕЛЕКТРИЧАР
Полаже се у СРЕДУ,  27.04.2016. године у 12:30 часова у радионици број 40

Комисија у саставу:

Маринковић  Ненад

Радојевић  Слободан

Лукић  Драган

 

 

 

Стојиловић  Новица

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − ten =