РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ 2015/2016. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ 2015/2016. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

 

СРПСКИ  ЈЕЗИК  И  КЊИЖЕВНОСТ

ЕНГЛЕСКИ  ЈЕЗИК

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК , 22. 02. 2016. године у 8:35 часова- писмени део испита,уч.бр.77 и у СРЕДУ, 24.02. 2016. године у 9:45 – усмени део испита, уч. бр.77

Комисија у саставу:

Ивановић Лидија

Николић Милена

Гарић Милица

Тошковић Снежана

 

ФРАНЦУСКИ  ЈЕЗИК

Полажу се у ПЕТАК,  26. 02. 2016. године у 11:30 часова – писмени део испита, уч. бр.78

и у ПОНЕДЕЊАК , 29. 02. 2016.године у 9:00 часова – усмени део испита,уч.бр.77

Комисија у саставу:

Ивановић Драгица

Гарић Милица

Тошковић Снежана

 

МАТЕМАТИКА

Полаже се у УТОРАК, 23. 02. 2016. године у 12:30 часова- писмени део испита, уч.бр.5

и у ЧЕТВРТАК,  25. 02. 2016. године у 12:30 – усмени део испита, уч. бр.5

Комисија у саставу:

Карличић Горан

Дејановић Милутин

Пољарац Весна

 

ТЕХНИЧКО  ЦРТАЊЕ

РЕЦИКЛАЖНЕ  ТЕХНОЛОГИЈЕ

МОТОРНА  ВОЗИЛА

Полажу се у УТОРАК,23.02.2016. године у 12:30 часова ,уч. бр.6

Комисија у саставу:

Чукић Јадранка

Радосављевић Светлана

Радовановић Весна

 

ФИЛОЗОФИЈА

МУЗИЧКА  УМЕТНОСТ

СОЦИОЛОГИЈА

ВЕРСКА  НАСТАВА

Полажу се у ПЕТАК, 26.02.2016. године у 11:30 часова, уч. бр. 78

Комисија у саставу:

Денић Зорица

Милошевић Радмила

Недељковић Немања

ФИЗИЧКО  ВАСПИТАЊЕ

ИЗБОРНИ  СПОРТ

Полажу се у ПЕТАК, 26.02.2016. године у 10:30  часова у сали за физичко

Комисија у саставу:

Шипетић Александар

Панић Сања

Ђурић Владимир

 

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА

Полажу се у СРЕДУ, 24.02.2016. године у 9:30 часова, уч. бр 77

Комисија у саставу:

Обрадовић Нада

Петровић Никола

Ђорђевић  Божидар

 

ОСНОВЕ  ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

ОСНОВЕ  АУТОМАТСКОГ  УПРАВЉАЊА

МЕРЕЊА  У  ЕЛЕКТРОНИЦИ

ЕНЕРГЕТСКА  ЕЛЕКТРОНИКА

РАЧУНАРСКЕ  МРЕЖЕ  И  КОМУНИКАЦИЈЕ

РАЧУНАРСТВО  И  ИНФОРМАТИКА

Полажу се у УТОРАК, 01.03.2016. године у 13:15  часова, у кабинету бр.102

Комисија у саставу:

Спасић Јања

Војиновић Душан

Станковић Слађана

Стефановић Милан

 

ДИГИТАЛНА   ЕЛЕКТРОНИКА

ПРОГРАМИРАЊЕ

Полажу се у СРЕДУ, 02.03. 2016. године у 9:00 часова, у

Комисија у саставу:

Дракулић Радмила

Јоцић Жаклина

Савић Славица

 

ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЈЕ  ЈАКЕ  СТРУЈЕ

ЕЛЕКТРОМОТОРНИ  ПОГОН

ЕЛЕМЕНТИ  АУТОМАТИЗАЦИЈЕ

МЕРЕЊА  У  ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ

ПРАКТИЧНА  НАСТАВА

Полаже се у СРЕДУ, 02.03.2016. године у 9:30 часова, у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

Савић Славица

Михић Љиљана

Станојевић Зоран

Радојевић Слободан

 

РАЧУНАРИ

Полаже се у ЧЕТВРТАК, 03.03. 2016. године у 12:30 часова , у кабинету бр.102

Комисија у саставу:

Траиловић Звонко

Ваиљевић Марин

Војиновић Душан

 

 

ЗАВРШНИ  ИСПИТ

 

ЗА ЗАНИМАЊЕ  АУТОЕЛЕКТРИЧАР

Полаже се у ЧЕТВРТАК, 03. 03. 2106.године у 12:30 часова, у радионици бр.40

Комисија у саставу:

 

Маринковић Ненад

Радојевић Слободан

Лукић Драган

 

 

 

 

 

Стојиловић  Новица

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × two =