РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШК.2015/2016.год. МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШК.2015/2016.год. МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ

 

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

ФИЛОЗОФИЈА

ВЕРСКА НАСТАВА

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

Полажу се у четвртак, 18.02.2016.год. у 1300 сати у учионици бр.84

  • Милорадовић Алина
  • Поповић Андрија
  • Денић Зорица
  • Шипка Милена

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

Писмени део испита се полаже у петак, 19.02.2016.год. у 1400 сати у учионици бр.80

Усмени део испита се полаже у уторак, 23.02.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.80

  • Стевановић Далиборка
  • Марковић Драгана
  • Петровић Оливера

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

Писмени део испита се полаже у петак, 19.02.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.80

Усмени део испита се полаже у уторак, 23.02.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.80

  • Петровић Оливера
  • Динић Ћирић Јасмина
  • Требовац Весна

 

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ

ЛИКОВНА КУЛТУРА

Полажу се у петак, 19.02.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.80

  • Јованов Злата
  • Милошевић Радмила
  • Требовац Весна

 

МАТЕМАТИКА

Писмени део испита се полаже у понедељак, 22.02.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.80

Усмени део испита се полаже у четвртак, 25.02.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.80

  • Стојковић Добрица
  • Чолић Добрила
  • Павловић Весна

 

 

 

 

 

ТЕХНОЛОГИЈА МАТЕРИЈАЛА

МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ

МЕХАНИКА

ОСНОВИ МАШИНСТВА

Полажу се у среду, 24.02.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.97

  • Петровић Манић Верица
  • Јањић Љубина
  • Ристић Јелена

 

АУТОМАТИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ (мт)

КОНСТРУКЦИЈА АЛАТА И ПРИБОРА (мт)

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА (мхип, тзку)

ПРЕДУЗЕТНИШТВО (омо)

Полажу се у среду, 24.02.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.96

  • Раденовић Милијана
  • Раденовић Братислав
  • Братић Вукашин

 

ИСТОРИЈА

ГЕОГРАФИЈА

ФИЗИКА

Полажу се у петак, 26.02.2016.год. у 1230 сати у учионици бр.80

  • Ранчић Милица
  • Јовановић Добрисав
  • Обрадовић Виолета
  • Стоилковић Љиљана

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Полажу се у петак, 26.02.2016.год. у 1030 сати у фискултурној сали

  • Шипетић Александар
  • Панић Сања
  • Ђурић Владимир

 

ПСИХОЛОГИЈА И ЕТИКА УЧЕСНИКА У САОБРАЋАЈУ (инструктор)

ОСНОВИ САОБРАЋАЈНЕ ПСИХОЛОГИЈЕ (тдс, вмв)

ТЕРЕТ СА ИНТЕГРАЛНИМ ТРАНСПОРТОМ (вмв)

ТЕРЕТ У САОБРАЋАЈУ И МЕХАНИЗАЦИЈА ПРЕТОВАРА (тдс)

САОБРАЋАЈНИ СИСТЕМИ

ШПЕДИЦИЈА

Полажу се у понедељак, 29.02.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.94

  • Јурић Јелица
  • Бајић Јовановић Александра
  • Орлић Никола

 

 

 

 

 

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ И ЕЛЕКТРОНИКЕ (заваривач)

ЕЛЕКТРИЧНИ И ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕЂАЈИ НА ВОЗИЛУ (вмв, тдс)

Полажу се у уторак, 01.03.2016.год. у 1315 сати у учионици бр.101

  • Тирнанић Александра
  • Војиновић Душан
  • Спасић Јања

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (вмв, тдс)

МОТОРИ И МОТОРНА ВОЗИЛА (тдс)

МОТОРНА ВОЗИЛА (вмв)

ВОЗИЛА (инструктор)

ГАРАЖЕ, СЕРВИСИ И ПАРКИРАЛИШТА (тдс, изборни предмет)

РЕГУЛИСАЊЕ САОБРАЋАЈА (тдс, вмв)

Полажу се у среду, 02.03.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.94

  • Радмиловић Марко
  • Орлић Никола
  • Адамовић Владимир

 

БЕЗБЕДНОСТ САОБРАЋАЈА (вмв)

БЕЗБЕДНОСТ ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА (инструктор)

ОСНОВИ ПУТЕВА И УЛИЦА

ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕВОЗА (тдс, изборни предмет)

ПРЕВОЗ ПУТНИКА И РОБЕ

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА САОБРАЋАЈА (тдс)

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ (тдс)

Полажу се у четвртак, 03.03.2016.год. у 1230 сати у учионици бр.94

  • Лазић Дарко
  • Којић Дарко
  • Анђелковић Бобан

 

МАТУРСКИ ИСПИТ – техничар друмског саобраћаја

Полажу се у петак, 04.03.2016.год. у 1200 сати у учионици бр.94

  • Радмиловић Марко
  • Лазић Дарко
  • Којић Дарко

 

ЗАВРШНИ ИСПИТ – механичар хидраулике и пнеуматике

Полажу се у петак, 04.03.2016.год. у 1230 сати у бр.31

  • Тошковић Радован
  • Лукић Зоран
  • Станковић Драган

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × two =