РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА у АВГУСТУ, школске   2018/2019.годинe, ПОДРУЧЈЕ РАДА МАШИНСТВО  И  САОБРАЋАЈ

ПОДРУЧЈЕ РАДА:  МАШИНСТВО  И  САОБРАЋАЈ

 РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА у АВГУСТУ, школске   2018/2019.годинe

 

 

ЕКОНОМИКА САОБРАЋАЈА (рсут)

ФИЛОЗОФИЈА (мтзкк)

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА (тзку, вмв и рсут)

Полажу се у четвртак, 15.08.2019.год у 09:00 часовау учионици бр.80

Комисија:

  • ШипкаМилена, члан
  • ДенићЗорица, испитивач

–     ПетровићНикола, председниккомисије

 

ИСТОРИЈА (тзку и тдс)

Полажесе у петак, 16.08.2019.год у 08:00 часова у учионици бр.70

Комисија:

  • Ранчић Милица, испитивач
  • Ђорђевић Божидар,члан
  • Радивојевић Милан, председник комисије

 

МАШИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ (омо)

Полажу се у петак, 16.08.2019.год у 08:00 часовау учионици бр.80

Комисија:

  • Алексић Г. Силвија, члан
  • ЈанојлићИвана, испитивач

–     Рачић Нада, председник комисије

 

СРПСКИ ЈЕЗИК (тзку, мтзкк и омо)

Писмени део испита се полаже у петак, 16.08.2019.год у 08:00 часовау учионици бр.74

Дежурни наставник: Марковић Драгана

 

Усмени део испита  се полаже у понедељак, 19.08.2019.год. у 08:00 часова у учионици бр.74

Комисија:

  • Марковић Драгана, испитивач
  • Шиљић Стеван, члан
  • Стевановић Мирослава,председник комисије

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (тзку)

Писмени део испита се полаже у петак, 16.08.2019.год у 08:00 часовау учионици бр.82

Усмени део испита  се полаже у понедељак, 19.08.2019.год. у 09:00 часовау учионици бр.82

Комисија:

  • ЋирићДинићЈасмина, испитивач
  • ШаренацМарија, члан
  • БугариновићВладан, председниккомисије

ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА (омо)

Полаже се у понедељак, 19.08.2019.год у 08:00 часова у учионици бр.82

Комисија:

–      Васић Софија, испитивач

–      Томић Слађа, члан

–      Адамовић Владимир, председник комисије

 

МОТОРНА ВОЗИЛА (вмв)

ВОЗИЛА (инструктор)

РЕГУЛИСАЊЕ САОБРАЋАЈА (вмв)

ОДРЖАВАЊЕ СРЕДСТАВА УНУТРАШЊЕГ ТРАНСПОРТА (рсут)

САОБРАЋАЈАНА ИНФРАСТРУКТУРА (вмв)

Полажу се у понедељак, 19.08.2019.год. у 08:00 часова у учионици бр.94

Комисија:

  • РадмиловићМарко, испитивач
  • АнђелковићБобан, члан

–      Адамовић Владимир, председниккомисије

 

МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ (тзку и заваривач)

ТЕХНОЛОГИЈА МАШИНСКЕ ОБРАДЕ НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА (омо)

Полажу се у уторак, 20.08.2019.год. у 08:00 часовау учионици бр.80

Комисија:

  • Петровић М. Верица, испитивач
  • СтевановићМирослава, члан

–      РаденовићМилијана, председниккомисије

 

АУТОМАТИЗАЦИЈА И РОБОТИКА (тзку)

АУТОМАТИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ И ФЛЕКСИБИЛНИ ПРОИЗВОДНИ СИСТЕМИ (тзку)

МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА (тзку)

ТЕХНОЛОШКИ ПОСТУПЦИ СА КОНТРОЛОМ (тзку)

Полажу се у уторак, 20.08.2019.год. у 10:00 часова у учионици бр.82

Комисија:

  • Милићевић Срђан, испитивач
  • РистићЈелена, члан

–      РаденовићМилијана, председниккомисије

 

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ (тзку)

Полаже се у уторак, 20.08.2019.год. у 10:00часовау учионици бр.80

Комисија:

  • СтевановићМирослава, члан
  • ВасићСофија, испитивач
  • Петровић Оливера, председниккомисије

 

ТРАНСПОРТНО ПРАВО И ШПЕДИЦИЈА (вмв)

МЕТОДИКА И ТЕОРИЈА ОБУКЕ ВОЖЊЕ (инструктор)

ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ (рсут)

Полажу се у уторак, 20.08.2019.год. у 08:00 часова у учионици бр.94

Комисија:

  • ЛазићДарко, испитивач
  • АнђелковићБобан, члан

–      Бајић Ј. Александра, председниккомисије

 

МАТЕМАТИКА (тзку, омо и рсут)

Писмени део испита се полаже у среда, 21.08.2019.год. у 08:00 часовау учионици бр.72:

Усмени деоиспита се полаже у четвртак, 22.08.2019.год. у 15:00 часова у учионици бр.80

Комисија:

  • ЧолићДобрила, испитивач
  • РачићНада, члан
  • АдамовићВладимир, председниккомисије

 

КОМПЈУТЕРСКА ГРАФИКА (тзку)

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА (тзку)

Полажу се у среду, 21.08.2019.год. у 08:00 часова у учионици бр.95

Комисија:

  • Алексић Г. Силвија, испитивач
  • ТошковићРадован, члан

–      Раденовић Братислав, председниккомисије

ПОСЛОВАЊЕ САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДУЗЕЋА (вмв)

БЕЗБЕДНОСТ САОБРАЋАЈА (вмв)

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (рсут и вмв)

Полажу се у петак, 23.08.2019.год. у 08:00 часова у учионици бр.94

Комисија:

  • ОрлићНикола, испитивач
  • ТерзићЛенка, члан

–      Ђаков Момчило, председниккомисије

 

МАШИНСКА ОБРАДА НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА (омо)

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (аутомеханичар)

Полажу се у петак, 23.08.2019.год. у 10:00 часова испред бр.15

Комисија:

  • СтанковићАлександар, испитивач
  • Филиповић Саша, члан

–      Станковић Драган, председниккомисије

 

ФИЗИКА (тзку)

Полажу се у петак, 23.08.2019.год. у 11:00 часова учионици бр.70

Комисија:

  • ОбрадовићВиолета, испитивач
  • СтојиловићЉиљана, члан
  • ТошковићРадован, председниккомисије

 

ЕЛЕКТРИЧНИ И ЕЛКТРОНСКИ УРЕЂАЈИ (тдс)

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И ЕЛЕКТРОНИКА (тзку)

Полажу се у петак, 23.08.2019.год. у 11:00 часова у учионици бр.14

Комисија:

  • Радојевић Слободан, испитивач
  • СтанковићРадисав, члан

–      Станковић Драган, председниккомисије

 

Помоћник директора:

Вемић Дејан

Погледајте и...

Comments are closed.