РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ЈУНУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ЈУНУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 

Полаже се у ЧЕТВРТАК  20.06. 2019.године у 13:30 часова – писмени део испита, уч.бр.74

и у ПОНЕДЕЉАК  24.06. 2019. године у 09:30 часова – усмени део испита,  уч. бр.74

 

Комисија у саставу:           Ђорђевић Силвиа

Ивановић Лидија

Николић Милена

 

 

 

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

Полаже се у УТОРАК,18.06.2019.године у 15:00 часова, фискултурна сала

 

Комисија у саставу:

Панић Сања

Ђурић Владимир

Шипетић Александар

 

ИСТОРИЈА

ФИЛОЗОФИЈА

Полаже се у ПЕТАК,  21.06.2019.године у 8:00 часова  у учионици бр.80

 

Комисија у саставу:

Ђорђевић Божидар

Денић Зорица

Милорадовић Алина

 

 

ГЕОГРАФИЈА

ФИЗИКА

ЛИКОВНА КУЛТУРА

 

 

 

Полаже се у ПЕТАК  21.06.2019.године у 12:30 часова у учионици бр.80

 

Комисија у саставу:

Јовановић Добрисав

Стојиловић Љиљана

Јованов Злата

 

 

 

ОДРЖИВИ РАЗВОЈ

   ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

 

Полаже се у СРЕДУ, 19.06.2019.године у 15:30 часова у учионици бр.70

 

Kомисија у саставу:          Чукић Јадранка

Петровић Никола

Радојевић Слободан

 

МЕРНИ ИНСТРУМЕНТИ

АУТОМАТСКА КОНТРОЛА ПРОЦЕСА

 

Полаже се у ЧЕТВРТАК,  20.06.2019.године у 10:30 часова у кабинету бр.38

 

 

Комисија у саставу:              Петровић Јелена

Лукић Зоран

Спасић Далибор

 

РЕЦИКЛАЖА КОМУНАЛНОГ ОТПАДА

 

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК,24.06.2019.год.у 8:00 часова у кабинету бр.38

Комисија у саставу:

Петровић Јелена

Лукић Зоран

Витошевић Миомир

 

 

МИКРОПРОЦЕСОРИ СА ЕЛЕМЕНТИМА ПРОГРАМИРАЊА

 

Полаже се у СРЕДУ,19.06.2019.године у 13:00 часова, кабинет бр.101

 

Комисија у саставу:

Стефановић Драган

Радовановић Жарко

Спасић Далибор

 

 

 

ОСНОВЕ АУТОМАТСКОГ УПРАВЉАЊА

 МЕРЕЊА У ЕЛЕКТРОНИЦИ

 ЕЛЕКТРОНИКА

 

Полаже се у ПЕТАК,21.06.2019.године у 13:30 часова, учионица бр.72

 

Комисија у саставу:

Станковић Слађана

Нушевић Љубомир

Јоцић Жаклина

 

 

 

 

 

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊЕ

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА РЕГУЛАЦИЈОМ ЕМП

ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ

ЕЛЕМЕНТИ АУТОМАТИЗАЦИЈЕ

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ(писмени део)

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК  24.06.2019.године у 08:00 часова у кабинету бр.13

 

Комисија у саставу:

Станојевић Зоран

Тирнанић Александра

Стојиловић Новица

 

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ(усмени део)

ПРИМЕНА РАЧУНАРА У ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ

ЕЛЕКТРОТЕРМИЧКИ УРЕЂАЈИ

Полаже се у УТОРАК,  25.06.2019.године у 8:00 часова  у кабинету бр.103

 

Комисија у саставу:

Савић Славица

Станојевић Зоран

Стојиловић Новица

 

МЕРЕЊА У АУТОМАТИЦИ

Полаже се у СРЕДУ,  26.06.2019.године у 8:00 часова  у кабинету бр.91

 

Комисија у саставу:

Михић Љиљана

Нушевић Љубомир

Радовановић Жарко

 

 

 

МАТЕМАТИКА

 

Писмени део испита полаже се у СРЕДУ  26.06.2019.године у 08:00 часова, по следећем распореду:

 

комисија учионица
Пољарац Весна  

 

60

Пецељ Коса
Илић Данијела

 

Усмени део испита се полаже у ЧЕТВРТАК 27.06.2019.године у 08:00 часова, уч.бр.60

Комисија :

  1. Пољарац Весна
  2. Пецељ Коса
  3. Илић Дани

 

 

 

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА

 

Полаже се у СРЕДУ,26.06.2019.године у 09:30 часова, у кабинету бр.14

 

Комисија у саставу:

Станковић Радисав

Шаренац Ненад

Ђорђевић Срђан

 

 

 

                                                           Помоћник директора

Иван Совтић

Погледајте и...

Comments are closed.