РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У  ФЕБРУАРУ  ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

ОСНОВЕ  ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ  2

ЕЛЕКТРОТЕРМИЧКИ  УРЕЂАЈИ 2

УПРАВЉАЊЕ ЕЛЕКТРОМОТОРНИМ ПОГОНОМ

 

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК, 20.02.2017. године :писмени део испита ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 2 (четврти степен) у 12:30 часова,каб.бр.13, усмени део испита у УТОРАК у 12:30 часова у каб.бр.13

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 2 (трећи степен) испит се полаже у УТОРАК

у 12:30 часова у кабинету бр.13.

-остали испити се полажу у ПОНЕДЕЉАК 20.02.2017.године у 12:30 часова у кабинету бр.13

Комисија у саставу:

 

Војиновић Душан

Станојевић Зоран

Совтић Иван

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 

Полаже се у УТОРАК, 21. 02..2017. године  у 12:00 часова , уч.80

усмени део испита у СРЕДУ 22.02.2017. године у 15:00 часова, уч.5

Комисија у саставу:

 

Ивановић Лидија – испитивач

Хајошевић Јелена

Шиљић Стеван

 

МАТЕМАТИКА

 

Полаже се у УТОРАК, 21.02.2017. године: писмени део испита  у 15:25 часова, уч.82, усмени део испита у СРЕДУ 22.02.2017.године у 14:20 часова, уч.6

Комисија у саставу:

Илић Данијела -испитивач

Пољарац Весна

Маћешић Марко

 

 

 

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА,

ИСТОРИЈА

 

Полажу се у ЧЕТВРТАК , 23.02. 2017. године у 12:30 часова ,уч.86

комисија у саставу:

Шакић Татјана

Ђорђевић Божидар

Шипка Милена

 

БИОЛОГИЈА

 

Полаже се у УТОРАК, 21.02.2017. године у 13:30 часова, уч.10

Комисија у саставу:

Обрадовић Нада

Живковић Владета

Ђорђевић Божидар

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

Полажу се у ЧЕТВРТАК , 23.02.2017. године у 12:30 часова ,фискултурна сала

комисија у саставу:

Шулкић Светлана

Шипетић Александар

Јоцић Тијана

 

ПРИМЕНА РАЧУНАРА У ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА И МУЛТИМЕДИЈА

РАЧУНАРСКИ ХАРДВЕР

РАЧУНАРИ

 

Полажу се у ПЕТАК , 24.02.2017. године у 12:30 часова , лаб.102

комисија у саставу:

Стефановић Драган

Алексић Иван

Надашкић Јасминка

Дракулић Радмила

 

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

УСТАВ И ПРАВО ГРАЂАНА

 

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК, 27.02.2017. године у 13:15 часова, уч.74

Комисија у саставу:

Милошевић Радмила

Шипка Милена

Петровић Никола

 

 

 

ВЕРСКА НАСТАВА

ЛИКОВНА КУЛТУРА

 

Полаже се у СРЕДА, 22.02.2017. године у 10:00 часова, уч.56

Комисија у саставу:

Голић Бранимир

Јованов Злата

Лазаревић Јасна

 

ФИЗИКА

ОСНОВИ  МАШИНСТВА

ОСНОВИ  РЕЦИКЛАЖЕ

 

Полаже се у УТОРАК, 28.22.2017. године у 14:15 часова у  уч.77

Комисија у саставу:

Стојиловић Љиљана

Чукић Јадранка

Милојевић Немања

 

ЕНГЛЕСКИ  ЈЕЗИК

ФРАНЦУСКИ  ЈЕЗИК

 

Полаже се у ПОНЕДЕЉАК, 27. 02..2017. године  у 14:15 часова , уч.80

усмени део испита у СРЕДУ 01.03.2017. године у 15:00 часова, уч.5

Комисија у саставу:

 

Тошковић Снежана – испитивач

Ивановић Драгица

Гарић Милица

 

РАСХЛАДНИ УРЕЂАЈИ 3раз.

ЕЛЕКТРОТЕРМИЧКИ УРЕЂАЈИ 3раз.

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА ИСПИТИВАЊЕМ

 

Полаже се у УТОРАК,  28.02.2017.године у  12:30 часова у каб.13

 

Комисија у саставу:

Совтић Иван

Станојевић Зоран

Стефановић Милан

 

 

Стојиловић Новица

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × five =