РАСПОРЕД ВАНРЕДНИХ И МАТУРСКИХ ИСПИТА – ФЕБРУАР 2014.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

ВАНРЕДНИХ ИСПИТА

У  ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ   2013/2014. ГОДИНЕ

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И МЕТАЛУРГИЈА

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

ФИЛОЗОФИЈА

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА

Полаже се у среду, 26. 2..2014. године у 13:15 часова у бр.56

Комисија у саставу:

Јелена Хајошевић

Милена Николић

Зорица Денић

Татјана Бера

 

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Полажу се у уторак,18. 2. 2014. године у 10:45 часова у бр. 5

Комисија у саставу:

Требовац Весна

Петровић Никола

Гарић Милица

Катарина Новаковић

 

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ

ТЕРМИЧКИ УРЕЂАЈИ

ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ

МЕРЕЊА У АУТОМАТИЦИ

ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА

Полажу се у среду,19.2.2014. године у 10:00 часова у бр. 74

Комисија у саставу:

Стојиловић Новица

Станојвић Зоран

Николић Јелка

Савић  Оливера

 

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 1

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 2

Полажу се у понедељак,24.2.2014. године у 10:30 часова у бр.80 (писмени део испита) и од 13:15 у кабинету бр 13 (усмени део испита)

Комисија у саставу:

Душан Војиновић

Слађана Станковић

Иван Совтић

 

МАТЕМАТИКА

Полаже се у понедељак, 24.2.2014. године у 9:00 часова у бр. 78

Комисија у саставу:

Карличић Горан

Илић Данијела

Дејановић Милутин

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Полаже се у петак, 28.2.2014. године у 9:45 часова у сали за физичко

Комисија у саставу:

Србислав Ковачевић

Владимир Ђурић

Сања Панић

 

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА И МУЛТИМЕДИЈА

РАЧУНАРСКИ СОФТВЕР

Полажу се у уторак, 25.2.2014. године у 12:30  часова у кабинету 103

Комисија у саставу:

Иван Алексић

Марко Маћешић

Радмила Дракулић

 

РАЧУНАРСКИ ХАРДВЕР

РАЧУНАРСКЕ МРЕЖЕ И КОМУНИКАЦИЈЕ

Полажу се у четвртак, 20.2.2014. године у 13:15 и часова у кабинету 103

Комисија у саставу:

Жарко Радовановић

Срећко Минић

Јасминка Надашкић Ђорђевић   

 

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

БИОЛОГИЈА

ГЕОГРАФИЈА

Полаже се у петак, 28.2.2014. године у 11:30 часова у кабинету за биологију.

Комисија у саставу:

Нада Обрадовић

Добрисав Јовановић

Радмила Милошевић

 

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ ГЕОМЕТРИЈОМ

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ

МЕРЕЊА НА ВОЗИЛМА

Полаже се у петак, 21.02.2014. године у 8:30 часова у бр.80

Комисија у саставу:

Вукашиновић Драгослава

Чукић Јадранка

Радовановић Весна

Стефановић Милан

Нушевић Љубомир

 

 

МАТУРСКИ ИСПИТ

фебруар 2013/2014

Српски језик и књижевност

Полаже се у среду, 26. 2..2014. године у 13:15 часова у бр.56

Комисија у саставу:

Стевановић Далиборка

Јелена Хајошевић

Милена Николић

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ

Мерења у аутоматици

Електрично покретање

Полаже се у понедељак, 3. 3.2014. године у 16:15 часова у

Комисија у саставу:

Савић Оливера

Станковић Слађана

Стојиловић Новица

Математика

Полаже се у понедељак, 24.2.2014. године у 11:30 часова у бр. 78

Комисија у саставу:

Карличић Горан

Илић Данијела

Дејановић Милутин

 

Програмирање

Полаже се у уторак, 4. 3.2014. године у 12:30 часова у  кабинету 102

Комисија у саставу:

Дракулић Радмила

Васиљевић Марин

Маћешић Марко

 

ПРАКТИЧНИ МАТУРСКИ РАД

Системи аутоматског управљања

Електрично покретање

Полаже се у уторак, 4. 3. 2014. године у 12:30 часова у

Комисија у саставу:

Нушевић Љубомир

Станковић Слађана

Стојиловић Новица

 

Контрола квалитета

Полаже се у среду, 5.3.2014. године у 17:00 часова у бр. 38

Комисија у саставу:

Новаковић Миланка

Радосављевић Светлана

Филиповић Југослава

Рачунари

Полаже се у среду, 5.3.2014. године у 12:30 часова у  кабинету 102

Комисија у саставу:

Траиловић Звонко

Јасминка Надашкић

Иван Алексић

 

ЗАВРШНИ ИАПИТ

За занимање аутоелектричар:

Полаже се у уторак, 4.3.2014. године у 16:30 часова у радионици

Комисија у саставу:

Маринковић Ненад

Радојица Ђенић (или Драган Лукић)

Вукашиновић Драгослава

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + 1 =