Обавештење за будуће студенте 2

Обавештење за будуће студенте

ТЕХНИКУМ ТАУРУНУМ – Земун

Поштовани,

Обраћам Вам се са молбом да нам помогнете у презентовању ТЕХНИКУМ ТАУРУНУМА – Високе инжењерске школе струковних студија (државна школа) из Земуна, матурантима Ваше Школе.

С обзиром на ванредно стање – сматрамо изводљивим, уз Вашу помоћ, да матуранти буду упознати са нашом Школом тако што би Вам ми послали Мини информатор-флајер за будуће студенте са молбом да исти проследите матурантима (преко њихових mail-ова, vibera или на други начин, зависно од тога како остварујете комуникацију са њима).

Уз Мини информатор – флајер, достављамо Вам и Обавештење  за матуранте о бесплатној припремној настави на даљину из математике која се односи на пријемни испит за 2020/21 годину, са молбом да такође исто проследите матурантима.

Спремни смо и да Вам пошаљемо Мини информатор- флајер и Обавештење директно на viber, уколико нам пошаљете број мобилног телефона.

Надамо се да ћете прихватити наша настојања да матурантима Ваше Школе и на овакав начин презентујемо информацију о могућностима уписа на нашу Школу.

Срдачан поздрав,

Др Раденко Рајић, дипл. инж. маш.

ВД ДИРЕКТОР-а

ТЕХНИКУМ ТАУРУНУМ

ВИСОКА ИНЖЕЊЕРСКА ШКОЛА СТРУКОВНИХ СТУДИЈА

(акредитована државна установа) Београд – Земун, Наде Димић 4

www.tehnikum.edu.rs

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ У ВЕЗИ СА БЕСПЛАТНОМ

ПРИПРЕМНОМ НАСТАВОМ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Припремна настава за полагање пријемног испита из математике за школску 2020/21 је у току и одвија се на даљину. Настава се реализује електронским путем између професора и заинтересованог кандидата.

Позивају се заинтересовани кандидати да се и даље пријављују на mail: info@tehnikum.edu.rs , ради успостављања контакта по питању спровођења припремне наставе.

05.05. 2020. ВД ДИРЕКТОР –а

Др. Раденко Рајић, дипл. инж. Маш.

Tehnikum Taurunum – Zemun

TT flajer 2020

Обавештење за будуће студенте

ТЕХНИКУМ ТАУРУНУМ – Земун

Поштовани,

Срдачан поздрав,

Др Раденко Рајић, дипл. инж. маш.

ВД ДИРЕКТОР-а

ТЕХНИКУМ ТАУРУНУМ

ВИСОКА ИНЖЕЊЕРСКА ШКОЛА СТРУКОВНИХ СТУДИЈА

(акредитована државна установа) Београд – Земун, Наде Димић 4

www.tehnikum.edu.rs

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА БУДУЋЕ СТУДЕНТЕ У ВЕЗИ СА БЕСПЛАТНОМ

ПРИПРЕМНОМ НАСТАВОМ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

1. 05. 2020. ВД ДИРЕКТОР –а

Др Раденко Рајић, дипл. инж. Маш.

Погледајте и...

Comments are closed.