МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ 2017/2018.год.

МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ 2017/2018.год.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Полаже се у среду, 14.02.2018.год. у 1505 часова у сали за физичко

Комисија:

  • Шулкић Светлана
  • Шипетић Александар
  • Сикимић Невена

 

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ (аутомеханичар)

ТЕХНОЛОГИЈА МАТЕРИЈАЛА (рсут)

ПРЕДУЗЕТНИШТВО(омо)

КОНСТРУИСАЊЕ (мтзкк)

МАШИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ (мтзкк)

МЕХАНИКА (тдс, заваривач)

Полажу се у понедељак, 19.02.2018.год. у 1200 часова у кабинету бр.96

Комисија:

– Петровић М. Верица

– Томић Слађана

– Васић Софија

– Раденовић Братислав

 

ПРЕВОЗ ПУТНИКА И РОБЕ (вмв)

БЕЗБЕДНОСТ САОБРАЋАЈА (тдс, рсут)

МЕТОДИКА И ТЕОРИЈА ОБУКЕ ВОЖЊЕ (инструктор)

ОСНОВЕ САОБРАЋАЈНЕ ПСИХОЛОГИЈЕ (вмв)

Полажу се у понедељак, 19.02.2018.год. у 1230 часова у кабинету бр.94

Комисија:

  • Лазић Дарко
  • Јурић Јелица
  • Терзић Ленка

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (тзку, заваривач, аутомеханичар)

Полаже се у уторак, 20.02.2018.год. у 1230 часова испред зборнице у бр.15

Комисија:

  • Станковић Драган
  • Филиповић Саша
  • Станковић Александар

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (инструктор, тдс, вмв)

САОБРАЋАЈНА ИНФРАСТРУКТУРА (вмв)

СКЛАДИШТА (рсут)

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ (рсут)

ЕЛЕКТРИЧНИ И ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕЂАЈИ НА ВОЗИЛУ (вмв)

Полажу се у уторак, 20.02.2018.год. у 1200 часова у кабинету бр.94

Комисија:

  • Адамовић Владимир
  • Орлић Никола
  • Анђелковић Бобан
  • Радојевић Слободан

 

ВОЗИЛА (инструктор)

МОТОРНА ВОЗИЛА (вмв)

МОТОРИ И МОТОРНА ВОЗИЛА (тдс)

ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ  (рсут)

ТРАНСПОРТНО ПРАВО И ШПЕДИЦИЈА (вмв)

Полажу се у среду, 21.02.2018.год. у 1200 часова у кабинету бр.94

Комисија:

  • Радмиловић Марко
  • Бајић Ј. Александра
  • Ђаков Момчило

 

МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА (мтзкк)

ТЕХНОЛОГИЈА МАШИНСКЕ ОБРАДЕ НА НУМЕРИЧКИ УПРАВЉАНИМ МАШИНАМА (омо)

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА (аутомеханичар)

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ (мтзкк, заваривач)

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА МАШИНСКИМ ЕЛЕМЕНТИМА (рсут)

Полажу се у среду, 21.02.2018.год. у 1230 часова у кабинету бр.96

Комисија:

  • Јакшић Снежана
  • Милићевић Срђан
  • Васић Софија
  • Ристић Јелена

 

МАТЕМАТИКА

Писмени део испита се полаже у четвртак, 22.02.2018.год. у 1130 часова у учионици бр.82

Усмени део испита се полаже у петак, 23.02.2018.год. у 1130 часова у учионици бр.82

Комисија:

  • Чолић Добрила
  • Спасојевић Жељка
  • Павловић Весна

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Писмени део испита се полаже у четвртак, 22.02.2018.год. у 1130 часова у учионици бр.80

Усмени део испита се полаже у петак, 23.02.2018.год. у 1230 часова у учионици бр.80

Комисија:

  • Динић Весна
  • Стевановић Далиборка
  • Динић Ћ. Јасмина
  • Шаренац Марија

ЛИКОВНА КУЛТУРА

ФИЛОЗОФИЈА

ГЕОГРАФИЈА

Усмени део испита се полаже у петак, 23.02.2018.год. у 1230 часова у кабинету бр.96

Комисија:

  • Јованов Злата
  • Денић Зорица
  • Вучковић Бранкица

 

ИСТОРИЈА

ВЕРСКА НАСТАВА

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

Полажу се у понедељак, 26.02.2018.год. у 1230 часова  у учионици бр.80

Комисија:

– Шипка Милена

– Ранчић Милица

– Петровић Никола

– Голић Бранивој

– Обрадовић Нада

ОСНОВЕ МАШИНСТВА (вмв)

ТЕХНОЛОГИЈА МАШИНСКЕ ОБРАДЕ НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА (омо)

ТЕРМОДИНАМИКА (мтзкк)

МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ (заваривач)

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (аутомеханичар)

Полажу се у понедељак, 26.02.2018.год. у 1230 часова у кабинету бр.96

Комисија:

– Раденовић Милијана

– Томић Слађана

– Раденовић Братислав

 

Помоћник директора:

Вемић Дејан

___________________

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × three =