МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ОКТОБРУ  ШКОЛСКЕ 2018/2019.год.

МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ОКТОБРУ  ШКОЛСКЕ 2018/2019.год.

 

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ (вмв и тдс)

ВЕРСКА НАСТАВА (тзку, мтзкк и тдс)

Полажу се у понедељак, 15.10.2018.год. у 1230 сати у учионици бр.77

Комисија:

  • МилорадовићАлина
  • ГолићБранивој
  • ПетровићНикола

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ (тзку и мтзкк)

Полаже се у уторак, 16.10.2018. год. у 0835сати у сали за физичко васпитање

Комисија:

  • ШулкићСветлана
  • СикимићНевена
  • ДабулханићМилош

 

ФИЗИКА

БИОЛОГИЈА

СОЦИОЛОГИЈА

ФИЛОЗОФИЈА

Полажу се у среду, 17.10.2018.год. у 1230 сати у учионици бр.77

Комисија:

  • СтојиловићЉиљана
  • ОбрадовићВиолета
  • ЖивковићВладета
  • ДенићЗорица

 

ПРОПИСИ У ДРУМСКОМ САОБРАЋАЈУ (вмв)

ПРОПИСИ О БЕЗБЕДНОСТИ У ДРУМСКОМ САОБРАЋАЈУ (инструктор)

ГАРАЖЕ, СЕРВИСИ И ПАРКИРАЛИШТА (тдс)

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ (аутомеханичар)

ТРАНСПОРТНО ПРАВО И ШПЕДИЦИЈА (вмв)

ШПЕДИЦИЈА (тдс)

ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ (тдс)

ЕЛЕКТРИЧНИ И ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕЂАЈИ НА ВОЗИЛУ (вмв)

Полажу се у среду, 17.10.2018.год. у 1315 часова у кабинету бр.94

Комисија:

  • РадмиловићМарко
  • Бајић Ј. Александра
  • РадојевићСлободан

 

МАШИНСКА ОБРАДА НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА (I разред омо)

Полажу се у четвртак, 18.10.2018.год. у 1230 часова испред бр. 15

Комисија:

  • СтанковићДраган
  • ДимитријевићМомчило
  • Милићевић Драган

 

АУТОМАТИЗАЦИЈА  И РОБОТИКА (мтзкк)

ТЕХНОЛОГИЈА МАШИНСКЕ ОБРАДЕ НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА (I разредомо)

АУТОМАТИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ И ФЛЕКСИБИЛНИ ПРОИЗВОДНИ СИСТЕМИ (тзку)

МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ (заваривач)

МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА (мтзкк)

Полажу се у четвртак, 18.10.2018.год. у 1315 сати у кабинету бр.96

Комисија:

  • Милићевић Срђан
  • Раденовић Братислав
  • Ристић Јелена
  • Раденовић Милијана

 

МАТЕМАТИКА (тзку, мтзкк, тдс, вмв, заваривач и омо)

Писмени део испита се полаже у петак, 19.10.2018.год. у 1230 сати у учионици бр.80

Усмени део испита се полаже у понедељак, 22.10.2018.год. у 1230 сати учионици бр.80

Комисија:

  • РачићНада
  • ЧолићДобрила
  • Ковачевић Наталија

 

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (аутомеханичар)

МЕХАНИКА (заваривач)

ТЕРМИЧКА ОБРАДА (омо)

ТЕХНОЛОГИЈА МАШИНСКЕ ОБРАДЕ НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА ( II разредомо)

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ (заваривач)

Полажу у петак, 19.10.2018.год. у 1315 сати у учионици бр.96

Комисија:

– Раденовић Милијана

– Раденовић Братислав

– Томић Слађана

 

МОТОРНА ВОЗИЛА (вмв)

БЕЗБЕДНОСТ ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА (инструктор)

ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕВОЗА (тдс)

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (тдс и вмв)

Полажу се у петак, 19.10.2018.год. у 1315 часова у кабинету бр.94

Комисија:

  • ЛазићДарко
  • ЂаковМомчило
  • Терзић Ленка

 

САОБРАЋАЈНИ СИСТЕМИ (тдс)

ОСНОВИ ПУТЕВА И УЛИЦА (тдс)

ТЕРЕТИ У САОБРАЋАЈУ И МЕХАНИЗАЦИЈА ПРЕТОВАРА (тдс)

ПРЕВОЗ ПУТНИКА И РОБЕ (вмв)

РЕГУЛИСАЊЕ САОБРАЋАЈА (тдс)

ПСИХОЛОГИЈА И ЕТИКА УЧЕСНИКА У САОБРАЋАЈУ (инструктор)

Полажу се у понедељак, 22.10.2018.год. у 1315 часова у кабинету бр.94

Комисија:

  • ЛазићДарко
  • Бајић Ј. Александра
  • АнђелковићБобан
  • Јурић Јелица

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА (тдс и аутомеханичар)

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА (тзку)

ГЕОГРАФИЈА (мтзкк и тдс)

Полажу се у уторак, 23.10.2018.год. у 1200 сати у учионици бр. 77

Комисија:

  • ЈовановићДобрисав
  • ШипкаМилена
  • ЈовановЗлата

 

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА (мтзкк иаутомеханичар)

ОСНОВИ МАШИНСТВА (вмв)

ПРОЈЕКТОВАЊЕ ТЕХНОЛОШКИХ СИСТЕМА (тзку)

Полажу се у среда, 24.10.2018.год. у 1315 часова у кабинету бр.20

Комисија:

  • ЈовановићАлександар
  • Алексић Г. Силвија
  • ЈанојлићИвана

 

МАШИНСКА ОБРАДА НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА (IIи III разред омо)

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (заваривач)

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (аутомеханичар)

Полажу се у среду, 24.10.2018.год. у 1230 часова испред бр. 15

Комисија:

  • СтанковићДраган
  • ДимитријевићМомчило
  • Перишић Светислав
  • Станковић Александар

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ (тдс, мтзкк, вмв, аутомеханичар и омо)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (мтзкк,тдс, тзку, вмв, рсут, заваривач и омо)

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК (аутомеханичар)

Писмени део испита се полаже у четвртак, 25.10.2018.год. у 1315сати у кабинету бр.80

Усмени део испита се полаже у петак, 26.10.2018.год. у 1315сати кабинету бр.80

Комисија:

  • ДинићВесна
  • МарковићДрагана
  • ПетровићОливера
  • ШаренацМарија
  • ТребовацВесна

 

 

 

Помоћник директора:

Вемић Дејан

_

Погледајте и...

Comments are closed.