МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛУ школске2017/2018.год.

МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛУ школске2017/2018.год.

СОЦИОЛОГИЈА (тдс)

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА(заваривач)

ВЕРСКА НАСТАВА (тдс)

ФИЗИКА (тзку)

Полажу се у понедељак, 16.04.2018.год. у 1230 сати у учионици бр.80

Комисија:

  • Шипка Милена
  • Петровић Никола
  • Голић Бранивој
  • Обрадовић Виолета

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Полаже се у уторак, 17.04..2018.год. у 1300сати  у сали за физичко

Комисија:

  • Шулкић Светлана
  • Дабулханић Милош
  • Сикимић Невена

МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА (мтзкк)

МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ (заваривач)

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ(тзку)

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА МАШИНСКИМ ЕЛЕМЕНТИМА (рсут)

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА (аутомеханичар)

Полажу се у среду, 18.04.2018.год. у 1230сати у кабинету бр.95

Комисија:

  • Васић Софија
  • Алексић Г. Силвија (Ристић Јелена)
  • Раденовић Братислав

ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ (тдс)

ТЕРЕТ СА ИНРЕГРАЛНИМ ТРАНСПОРТОМ (вмв)

ТЕРЕТ У САОБРАЋАЈУ И МЕХАНИЗАЦИЈА ПРЕТОВАРА (тдс)

РЕГУЛИСАЊЕ САОБРАЋАЈА (вмв)

ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕВОЗА (тдс)

Полажу се у четвртак, 19.04.2018.год. у 1230сати у кабинету бр.94

Комисија:

  • Бајић Ј. Александра
  • Лазић Дарко
  • Радмиловић Марко

МАТЕМАТИКА

Писмени део испита се полаже у петак, 20.04.2018.год. у 1130сати у учионици бр.80

Усмени део испита се полаже у понедељак, 23.04.2018.год. у 1130 сати учионици бр.80

Комисија:

  • Стојковић Добрица
  • Рачић Нада
  • Ковачевић Наталија

СРПСКИ  ЈЕЗИК И  КЊИЖЕВНОСТ (тзку, тдс, мтзкк и вмв)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (заваривач)

Писмени део испита се полаже у петак, 20.04.2018.год. у 1130сати у учионици бр.82

Усмени део испита се полаже у понедељак, 23.04.2018.год. у 1130 сати учионици бр.82

Комисија:

  • Рајић Наташа
  • Марковић Драгана
  • Ћирић Д. Јасмина
  • Петровић Оливера

МЕХАНИКА (тзку)

Писмени део испита се полаже у петак, 20.04.2018.год. у 1130сати у учионици бр.97

Усмени део испита се полаже у понедељак, 23.04.2018.год. у 1130 сати учионици бр.97

Комисија:

  • Петровић М. Верица
  • Васић Софија
  • Томић Слађана

ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА (рсут)

МЕХАНИКА (заваривач)

Полажу се у понедељак, 23.04.2018.год. у 1130сати у кабинету бр.97

Комисија:

  • Петровић М. Верица
  • Васић Софија
  • Томић Слађана

ПРАКТИЧНА НАСТАВА ( аутомеханичар,  заваривач и омо)

Полаже се у уторак, 24.04.2018.год. у 1230сати испред зборнице бр.15

Комисија:

  • Станковић Александар
  • Станковић Драган
  • Димитријевић Момчило

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (заваривач)

ТЕРМОДИНАМИКА (мтзкк)

МАШИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ (тзку)

ТЕХНОЛОШКИ ПОСТУПЦИ СА КОНТРОЛОМ (тзку)

Полажу се у четвртак, 26.04.2018.год. у 1230сати у кабинету бр.96

Комисија:

  • Раденовић Милијана
  • Томић Слађана
  • Стевановић Мирослава

МОТОРНА ВОЗИЛА (вмв)

БЕЗБЕДНОСТ  САОБРАЋАЈА (тдс и вмв)

САОБРАЋАЈНА ИНФРАСТРУКТУРА (ВМВ)

ОСНОВЕ  ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ (рсут)

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (вмв, рсут и инструктор)

Полажу се у петак, 27.04.2018.год. у 1230сати у кабинету бр.94

Комисија:

  • Анђелковић Бобан
  • Адамовић Владимир
  • Ђаков Момчило
  • Терзић Ленка
  • Радојевић Слободан

Погледајте и...

Comments are closed.