МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ДЕЦЕМБРУ ШКОЛСКЕ 2019/2020 .год.

МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ДЕЦЕМБРУ ШКОЛСКЕ 2019/2020 .год.

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ (мтзкк, аутомеханичар и заваривач)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (тзку, вмв и рсут)

Писмени део испита се полаже у понедељак, 16.12.2019.год. у 1310часова у учионици бр.70

Усмени део испита се полаже у уторак, 17.12.2019.год. у 1310часова учионици бр.72

Комисија:

  • Ђорђевић Силвија
  • Ивановић Лидија
  • Гарић Милица

–       Тошковић Снежана

 

МОТОРИ И МОТОРНА ВОЗИЛА (тдс)

МОТОРНА ВОЗИЛА (вмв)

САОБРАЋАЈНИ СИСТЕМИ (тдс и вмв)

ПСИХОЛОГИЈА И ЕТИКА УЧЕСНИКА У САОБРАЋАЈУ (инструктор)

ТЕРЕТ У САОБРАЋАЈУ И МЕХАНИЗАЦИЈА ПРЕТОВАРА (тдс)

Полажу се у понедељак, 16.12.2019.год. у 1230 часова у учионици бр.94

Комисија:

  • Орлић Никола
  • Ђаков Момчило
  • Јурић Јелица

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (заваривач)

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (аутомеханичар)

Полажу се у уторак, 17.12.2019.год. у 1230 часова у радионици бр.36 (41)

Комисија:

  • Станковић Александар
  • Станковић Драган
  • Пешић Добрица

 

МАТЕМАТИКА (тзку, мтзкк, тдс, вмв, рсут и бравар-заваривач)

Писмени део испита се полаже у среду, 18.12.2019.год. у 1430 часова у учионици бр.56

Усмени део испита се полаже у понедељак, 23.12.2019.год. у 1530 часова учионици бр.70

Комисија:

  • Спасојевић Жељка
  • Чолић Добрила
  • Рачић Нада

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (1.разред вмв)

БЕЗЕБДНОСТ ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА (инструктор)

ОДРЖАВАЊЕ СРЕДСТАВА  УНУТРАШЊЕГ САОБРАЋАЈА (рсут)

Полажу се у среду, 18.12.2019.год. у 1530 часова у учионици бр.92

Комисија:

  • Радмиловић Марко
  • Терзић Ленка
  • Адамовић Владимир

 

 

ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА (тзку, мтзкк и аутомеханичар)

МАШИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ (бравар-заваривач)

МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ (мтзкк и аутомеханичар)

МЕХАНИКА (заваривач)

Полажу се у среду, 18.12.2019.год. у 1230 часова у учионици бр.96

Комисија:

  • Томић Слађана
  • Раденовић Братислав
  • Петровић М. Верица
  • Тошковић Радован

 

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ (заваривач)

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (аутомеханичар)

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ (заваривач)

ТЕХНОЛОГИЈА МАТЕРИЈАЛА (вмв)

ПРОГРАМИРАЊЕ ЗА КОМПЈУТЕРСКИ УПРАВЉАНЕ МАШИНЕ (тзку)

Полажу се у понедељак, 23.12.2019.год. у 1230 часова у учионици бр.96

Комисија:

  • Васић Софија
  • Јанојлић Ивана
  • Стевановић Мирослава
  • Раденовић Братислав
  • Бугариновић Владан

 

БИОЛОГИЈА (тдс)

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ (вмв)

ФИЛОЗОФИЈА (мтзкк)

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА (рсут и заваривач)

ВЕРСКА НАСТАВА (тдс)

Полажу се у уторак, 24.12.2019.год. у 0945 часова у учионици бр.72

Комисија:

  • Шипка Милена
  • Јовановић Стефан
  • Денић Зорица
  • Обрадовић Нада

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (тдс, 2.разред вмв)

ПРОПИСИ О БЕЗБЕДНОСТИ ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА (инструктор)

ПРОПИСИ У ДРУМСКОМ САОБРАЋАЈУ (вмв)

МЕТОДИКА И ТЕОРИЈА ОБУКЕ ВОЖЊЕ (инструктор)

Полажу се у среду, 25.12.2019.год. у 1530 часова у учионици бр.92

Комисија:

  • Радмиловић Марко
  • Терзић Ленка
  • Лазић Дарко

 

 

 

 

                                                                                                                                                  Помоћник директора:

Вемић Дејан

______________________

Погледајте и...

Comments are closed.