МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ 2019/2020 .год. – НОВО!

МАШИНСТВО И САОБРАЋАЈ РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ФЕБРУАРУ ШКОЛСКЕ 2019/2020 .год.

 

ВОЗИЛА (инструктор)

МОТОРНА ВОЗИЛА (вмв)

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (вмв, тдс и инструктор)

БЕЗБЕДНОСТ ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА (инструктор)

Полажу се у четвртак, 27.02.2020.год. у 1200 часова у учионици бр.94

Комисија:

  • Радмиловић Марко
  • ЂаковМомчило
  • Терзић Ленка

 

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ

ТЕХНОЛОГИЈА МАТЕРИЈАЛА

КОМПЈУТЕРСКА ГРАФИКА

Полажу се у петак, 28.02.2020.год. у 1230 часова у учионици бр.95

Комисија:

  • Васић Софија
  • Јанојлић Ивана
  • Алексић Г. Силвија

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Полаже се у петак, 28.02.2020.год. у 1505 часова у фискултурној сали

Комисија:

  • Шулкић Светлана
  • Шипетић Александар
  • Дабулханић Милош

 

ПСИХОЛОГИЈА И ЕТИКА УЧЕСНИКА У САОБРАЋАЈУ (инструктор)

ТЕРЕТИ У ТРАНСПОРТУ (вмв)

САОБРАЋАЈНИ СИСТЕМИ (тдс и вмв)

МЕТОДИКА И ТЕОРИЈА ОБУКЕ ВОЖЊЕ (инструктор)

Полажу се у понедељак, 02.03.2020.год. у 1505 часова у учионици бр.92

Комисија:

  • Лазић Дарко
  • Бајић Ј. Александра
  • Јурић Јелица

 

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (заваривач)

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (аутомеханичар)

ПРАКТИЧНА НАСТАВА (тзку)

Полажу се у понедељак, 02.03.2020.год. у 1130 часова испред 15 ( радионица бр.36, 41)

Комисија:

  • СтанковићАлександар
  • МилосављевићДрагоје
  • Реџић Миодраг

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Писмени део испита се полаже у понедељак, 02.03.2020.год. у 1310 часова у учионици бр.70

Усмени део испита се полаже у уторак, 03.03.2020.год. у 1310 часова учионици бр.72

Комисија:

  • ГарићМилица
  • Тошковић Снежана
  • Ђорђевић Силвија

 

ФИЗИКА

ФИЛОЗОФИЈА

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ

Полажу се у понедељак, 02.03.2020.год. у 1230 часова у учионици бр.8

Комисија:

  • Обрадовић Виолета
  • Денић Зорица
  • Милошевић Радмила

 

МАТЕМАТИКА

Писмени део испита се полаже у уторак, 03.03.2020.год. у 1130 часова у учионици бр.72

Усмени део испита се полаже у среду, 04.03.2020.год. у 1400 часова учионици бр.72

Комисија:

  • СпасојевићЖељка
  • Павловић Весна
  • Михајловић Наталија

 

РАЧУНАРИ И ПРОГРАМИРАЊЕ

МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ

МЕХАНИКА

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ

Полажу се у уторак, 03.03.2020.год. у 1230 часова у учионици бр.96

Комисија:

  • Томић Слађана
  • Раденовић Братислав
  • Ђуровић Боривоје

 

ПРОПИСИ О БЕЗБЕДНОСТИ ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА (инструктор)

ПРОПИСИ У ДРУМСКОМ САОБРАЋАЈУ

САОБРАЋАЈНА ИНФРАСТРУКТУРА

Полажу се у среду, 04.03.2020.год. у 1200 часова у учионици бр.94

Комисија:

  • РадмиловићМарко
  • Анђелковић Бобан
  • ЛазићДарко

 

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (аутомеханичар)

ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (заваривач)

ОСНОВЕ  ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ (заваривач)

Полажу се у четвртак, 05.03.2020.год. у 1230 часова у учионици бр.96

Комисија:

  • Стевановић Мирослава
  • Раденовић Братислав
  • Радојевић Слободан

 

 

ИСТОРИЈА

ХЕМИЈА

ВЕРСКА НАСТАВА

Полажу се у четвртак, 05.03.2020.год. у 1230часова у учионици бр.72

Комисија:

  • РанчићМилица
  • Ранковић Јасмина
  • Голић Бранивој

 

 

 

 

 

Помоћник директора:

Вемић Дејан

______________________

Погледајте и...

Comments are closed.